چاپ کد خبر: 128103
19 آذر 1402

برگزاری همزمان ۳ نمایشگاه کامپیوتر و موبایل ؛دوربین های مدار بسته و رمزارزو بلاکچین در شیراز

۳ نمایشگاه با موضوع کامپیوتر و موبایل ؛دوربین های مدار بسته و رمزارزو بلاکچین در محل نمایشگاه های بین المللی فارس در شیراز برگزار می شود.

محسن نهاوندی

به گزارش اول فارس ، مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس با بیان اینکه نوزدهمین نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات ، مخابرات ، کامپیوتر ، تجارت الکترونیک و موبایل در کنار ششمین دوره نمایشگاه شهر هوشمند ، امنیت و دوربین های مدار بسته در حالی برگزار می شود که برای اولین بار شرکت نمایشگاه بین المللی فارس میزبان نمایشگاه تخصصی با موضوع ملزومات رمزارزو بلاکچین خواهد بود؛ این دوره از نمایشگاه به اختصار آیتکس ۱۴۰۲ نامگذاری شده است.

محسن نهاوندی افزود : این نمایشگاه در ۱۰ هزار مترمربع فضای نمایشگاهی برگزار می شود. که نسبت به نمایشگاه های سال های گذشته از لحاظ کیفی و کمی رشد چشمگیری داشته است .

وی افزود در نمایشگاه آیتکس ۱۴۰۲ گستره ی وسیعی از شرکت های فعال در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات به ارائه جدیدترین محصولات خود در حوزه های یاد شده می پردازند. و با توجه به همزمانی سه نمایشگاه تخصصی در این دوره شاهد تنوع بسیار خوب از محصولات حوزه فناوری خواهیم بود.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس با بیان اینکه این نمایشگاه از ۲۱ تا ۲۴ آذرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس بر پا خواهد شد اعلام کرد ساعت بازدید از نمایشگاه ۱۶ لغایت ۲۱ می باشد.

۱۱ روش کاربردی برای ازبین بردن شته گل و گیاهان

برچسب ها:
نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار