چاپ      کد خبر: 146849
30 خرداد 1403

برگزاری کنسرت علیرضا قربانی خواننده ایرانی در تخت جمشید بزودی+جزئیات

تهران- ایرنا- کنسرت علیرضا قربانی؛ خواننده موسیقی ایرانی تیرماه در پهنه تاریخی پارسه تخت جمشید برگزار می‌شود.

به گزارش اول فارس از شیراز ، علیرضا قربانی به همراه ارکستر خود به مدیریت هنری حسام ناصری در تخت جمشید کنسرت برگزار می‌کند.

محسن خباز تهیه‌کننده تور کنسرت‌های علیرضا قربانی با اعلام این خبر گفت: درخواست مجوز برای کنسرت علیرضا قربانی در تخت‌جمشید بیش از یک سال گذشته داده شده بود و در نهایت با صدور مجوز، اجرای آن از نهم تیرماه امسال برنامه‌ریزی شده است.

وی افزود: این کنسرت به شکل بلیت‌فروشی با حضور مخاطبان گسترده در پهنه تاریخی پارسه تخت جمشید برگزار می‌شود و جزئیات تکمیلی آن به زودی اعلام خواهد شد.

خباز بیان کرد: علیرضا قربانی پس از اجرای تهران در نوروز ۱۴۰۳، در برلین، گوتنبرگ، میلان و دوبی روی صحنه رفت و در بازگشت به ایران، اجرا در تخت جمشیدِ شهر شیراز جدیدترین کنسرت او در داخل کشور است.

فروش بلیت‌های این کنسرت از  روز پنجشنبه ۳۱ خردادماه- ساعت ۱۰ صبح آغاز می‌شود.منبع:ایرنا

برچسب ها:
نظرات خود را برای ما ارسال کنید

ناشناس چهارشنبه , ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۵۱

من وهمسرم مانندملیونهاایرانی عاشق صدای گرم ودلنشین استادقربانی هستیم.علی الخصوص که کنسرت درتخت جمشیدزیبا مهدتمدن ایران وایرانی برپامیشود.حیف که قیمت بلیط برای کارمندبازنشسته بااین گرانی وتورم زیاده.وازعهدمون برنمیاد.قدم استاد بروی چشم وبه ایشان خوش آمدگویی می‌گویم.امیدوارم هرکسی که رفت ازاین مکان واب وهوا وصدای دلنشین استاد لذت ببره.جای ماهم خالی

آخرین اخبار