چاپ کد خبر: 75068
25 بهمن 1400

هدایای ویژه ایرانسل و همراه اول به مشترکین دائمی و اعتباری برای روز پدر

هدیه همراه اول و ایرانسل برای روز پدر

شرکت ایرانسل در رابطه هدیای ویژه این اپراتور برای مشترکان خود چنین نوشت: با شروع همه‌گیری کرونا، برقراری ارتباط نزدیک با عزیزانمان با چالش‌های جدی مواجه شده است. در مناسبت‌هایی مانند روز مادر یا پدر شوق دیدن این عزیزان با نگرانی احتمال انتقال بیماری همراه می‌شود. ارتباطات آنلاین و تماس تلفنی جایگزین مناسبی در این شرایط است.

ایرانسل روز پدر

ایرانسل به مناسبت روز پدر در ۲۶ بهمن، هدایای ویژه‌ای برای شما در نظر گرفته است. در این روز همه شما مشترکان اعتباری و دائمی می‌توانید بسته ۲ گیگابایتی اینترنت داخلی را با تخفیف ، فقط ۳۶۰۰ تومان خریداری کنید. توجه داشته باشید این بسته تخفیفی تنها تا پایان همان روز اعتبار دارد.

همچنین پس از  ۵ دقیقه اول هر تماس ایرانسلی می‌توانید ۵۰ دقیقه ادامه مکالمه را از ما هدیه بگیرید و از روز مادر تا پایان روز پدر (۲۶ بهمن) از این هدیه برای ارتباط با عزیزانتان استفاده کنید.

  • خرید بسته اینترنت تخفیفی: ایرانسل‌من   #۴۵*  و یا #۵*
  • فعال‌سازی بسته مکالمه: ایرانسل‌من  #۴۵*   و یا #۳*۱*۴۴۴۴*

همراه اول هدیه روز پدر

همراه اول به مناسبت فرارسیدن سالروز ولادت حضرت علی(ع)، به تمامی مشترکان خود بسته‌های هدیه اینترنت و مکالمه رایگان می‌دهد.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همزمان با فرارسیدن سالروز میلاد حضرت امیرالمومنین علی(ع)، همراه اول طرح «دوشنبه سوری» بهمن ماه را به شکل ویژه برای تمامی مشترکان دائمی، اعتباری و دارندگان سیمکارت انارستان برگزار می کند.

دوشنبه سوری ویژه این ماه که ظرف امروز ۲۵ بهمن ماه قابلیت فعالسازی از طریق شماره گیری کددستوری «ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۴۱ مربع» را دارد، بسته های متنوع «اینترنت و مکالمه» رایگان را برای تمامی مشترکان در نظر گرفته است.

بسته های در نظر گرفته شده شامل اینترنت رایگان یک روزه از ۵۰۰ مگابایت تا ۱۰۰ گیگابایت و همچنین بسته های مکالمه رایگان درون شبکه و با تلفن ثابت از ۱۰ تا ۱۰۰ دقیقه است که به صورت تصادفی به مشترکان متقاضی استفاده از این طرح ویژه تخصیص می یابد.

تمامی مشترکان امکان انتخاب نوع بسته اعم از «اینترنت» که زمان مصرف آن از ساعت ۵ تا ۱۷ است یا «مکالمه» که زمان مصرف آن شش ساعت را خواهند داشت.

همچنین لازم به ذکر است، تمامی بسته های هدیه اینترنت دوشنبه سوری ویژه این ماه، در روزهای سه شنبه و چهارشنبه مورخ ۲۶ و ۲۷ بهمن ماه قابل استفاده است.

ترکیب بسته های هدیه اینترنت به شرح ۵۰۰ مگابایت، یک، دو، سه، چهار، پنج، ۱۰ و ۱۰۰ گیگابایت و ترکیب بسته های هدیه مکالمه نیز ۱۰، ۲۰، ۳۰، ۵۰ و ۱۰۰ دقیقه است که به صورت تصادفی پس از فعالسازی این طرح از طریق کددستوری مذکور، به مشترکان تخصیص داده می شود.

اگر شما یکی از مشترکان همراه اول  یا ایرانسل هستید نظرتان را در مورد هدیه روز پدر همراه اول و ایرانسل در بخش ثبت دیدگاه بنویسید

فال روز

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

زری کلانتری شنبه , ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۰

واقعا …اینم شد هدیه…خیلی زشته

میلاد جمعه , ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۱

سلام یعنی … سر اپراتور ها ‌
این همه پول با کیفیت و سرعت پایین از مردم میگیرن
اما نمیخوان برای مناسبت های مهم اینترنت رایگان به مردم بدن
البته تقصیر اونا نیست
از مدیریت ضعیف… ماست

الله جمعه , ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۵

ایرانسل ور شکست نکنی با این همه ولخرجی

Romina جمعه , ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۸

با اینترنت داخلی انتظار دارین بریم تو شاد چت کنیم ؟ یا تو روبیکا استوری بگیریم ؟

Albaloshi gamer جمعه , ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۶

..تو اینترنت حالا رایگان بسته هدیه می دهید نخواستیم بسته رایگانی که از بسته ما sher شود

ناشناس پنجشنبه , ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۳

.. برایرانسل وهمراه اخر

بدبخت پنجشنبه , ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۵

یه مشت .. و منفعت طلب دور هم … میلیون جمعیت رو تشکیل دادیم. خسته نباشید??

ناشناس چهارشنبه , ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۱

فقط همرا ه همرات است

ناشناس چهارشنبه , ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۸

همراه اول گل است ایرانسل هیچ

آخرین اخبار