چاپ کد خبر: 1779
23 آبان 1397

بهرام پارسایی: باید به جای اتهام زنی به سراغ آن ها که ظریف گفته رفت

بهرام پارسایی: باید به جای اتهام زنی به سراغ آن ها که ظریف گفته رفت

ایرنا نوشت: نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت :وزیر امور خارجه طی چند روز اخیر پرده از وجود مافیاهای کلان اقتصادی در کشور برداشت و همه آحاد مردم موظفند حامی این مسئولان در زمینه شفاف سازی باشند.

بهرام پارسایی چهارشنبه در سمینار علمی کاربردی دندانپزشکی درشیراز افزود:شاهد هستیم که طی روزهای اخیر مسئولانی که شعار شفاف سازی می دادند این روزها با وارد کردن انتقاد و هجمه به آقای ظریف اتهام زنی می کنند.

وی ادامه داد:این در حالی است که به جای انتقاد از مسئولان باید به سراغ آن عده ای رفت که وزیر امور خارجه تاکید کرده است نمی توانم اسم آن ها را بیاورم.

پارسایی اظهار داشت: در روستاهای اطراف شیراز متاسفانه مواردی وجود دارد که برخی حتی توان خرید نان نداشته اند این در حالی است که تنها در یک مورد از این معاملات شاهد جابه جایی ۳۰ هزار میلیارد تومان بوده ایم.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: انتظار از مردم این است که از مسئولینی که به دنبال شفاف سازی هستند حمایت شود و باید جامعه تحصیل کرده کشور در کنار فعالیت های علمی و تخصصی که در حال انجام است،نیروهای جهادی کشور را تنها نگذارد و نباید اجازه دهیم هجمه هایی که طی چند روز اخیر به مسئولان کشور وارد می شود خللی در روند خدمت رسانی آنان وارد کند.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار