• 09 / اردیبهشت 1402 / 9:29
  • شناسه خبر : 110312

قایق تفریحی “ بهشت جزیره استوایی ” با خانه های سنتی و درختان خرما+عکس

سفر در دریا فوق العاده لذت بخش است، به ویژه اگر سوار بر قایق تفریحی زیبا، راحت و مجلل خودتان باشید!داشتن قایق تفریحی شخصی یکی از بزرگترین تفریحات است. هدایت کردن محیط دل‌انگیز به میل و اراده خود، حس بسیار خوشایندی به انسان می‌دهد.

به گزارش اول فارس ، قایق تفریحی “بهشت جزیره استوایی” برای کسانی مناسب است که یک جزیره در مناطق استوایی به نام خود دارند اما برایشان کافی نیست. این جزیره متحرک استوایی می تواند شما را به هر کجا که دلتان می خواهد ببرد.

قایق تفریحی “بهشت جزیره استوایی” یک روستای کوچک استوایی دارای خانه های سنتی و درختان خرما است. کابین صاحب قایق به شکل آتشفشان ساخته شده که از دهانه آن آب به داخل استخر موجود در قایق فوران می کند. در روی عرشه کلبه هایی طراحی شده که مهمانان می توانند شب را در آنجا سپری کنند.

طراحی قایق بادبانی موتوری Tropical Island Paradise دارای طول کلی ۹۰ متر (۲۹۵ فوت)، با پرتو ۳۳ متر (۱۰۸ فوت)، پیش نویس ۸ متر (۲۶ فوت) است. قایق بادبانی فوق العاده برای پذیرایی از ۱۰ مهمان اجاره ای طراحی شده است. بدنه از ساخته شده است. فولاد با ساختار فوق العاده مخلوطی از آلومینیوم و FRP. کشتی تروپیکال آیلند پارادایس قادر خواهد بود به حداکثر سرعت ۱۵ گره که توسط یک نیروگاه برق دیزلی رانده می شود، دست یابد.

نمای بیرونی قایق تفریحی تروپیکال آیلند پارادایس به گونه ای طراحی شده است که حس امواج را در اطراف یک جزیره آتشفشانی در هم بشکند و در عین حال ظاهر یک طراحی قایق بادبانی معاصر را حفظ کند.

عرشه اصلی این قایق یک ساحل خلیجی با کلبه‌‌های کوچک است که یک استخر شنا با نمای اقیانوس را احاطه کرده است. این عرشه دارای یک آبشار است که از یک آتشفشان جاری می‌شود.

در این جزیره قایقی یک چشمه آب معدنی وجود دارد و همچنین چهار سوئیت هر کدام با بالکن شخصی هم مشاهده می‌شوند.

شرکت طراحی قایق‌های تفریحی جزیره‌ی طراحی قایق (Yacht Island Design) که مقر آن در لندن واقع است عنوان طراحی‌های مجلل و درخشان قایق‌های خود را ” تخت‌های روان“ نامگذاری کرده و هدف آن‌ها تولید قایق‌هایی کاملا جدید و کرجی‌هایی کاملا اصیل است. از ظاهر امر این‌گونه برمی‌آید که آن‌ها در کار خود موفق شده‌اند. آن ها تا کنون پنج طراحی متفاوت از پنج قایق باشکوه را عرضه کرده‌اند که هر پنج نسخه توانسته‌اند ذائقه‌ی مشتریان خاص خود را به خوبی بنوازند.

عرشه بیرونی اصلی یک ساحل خصوصی “یارو” با یک استخر شنای بزرگ با منظره اقیانوس است که در جلو قرار دارد که توسط جریانی که از یک آبشار آبشاری بر روی آتشفشان در عقب‌تر سرچشمه می‌گیرد تغذیه می‌شود. تعدادی کابین خصوصی که بین درختان نخل قرار گرفته‌اند، در لبه استخر بزرگ قرار گرفته‌اند که چشم‌انداز آرامش‌بخشی را بر روی استخر و اقیانوس فراتر از آن ایجاد می‌کنند. در پشت این کابانا یک فضای بار، قسمت نشیمن عمومی و یک منطقه برای صرف غذا در فضای باز وجود دارد. عرشه عقب این قایق تفریحی یک سکوی اختصاصی فرود هلیکوپتر است

قایق تفریحی استوایی که در نگاره های آن در این گزارش به نمایش درآمده و برخی از ویژگی‌های باشکوه آن که شامل کابین‌هایی که پیرامون یک استخر قرار گرفته‌اند و شناگران می‌توانند از کف شفاف استخر آب دریا را مشاهده کنند و یک آتشفشان مصنوعی که در میان دو عرشه‌ی مزین به اتاق‌های زیبا قرار گرفته است، می‌شود. بالکن قایق دارای یک اتاق نشیمن است که چشم انداز معرکه ای دارد و در پشت آن یک آبشار مصنوعی چشم‌نواز به آرامی می‌خروشد. همانطور که می‌بینید، این قایق از هر لحاظ مجهز بوده و هر کس که برای گذران تعطیلات یا زندگی بر روی این جزیره‌ی روان استوایی به سر می‌برد هرچیزی را که اراده کند برای وی فراهم نموده است.

در زیر استخر شنا یک مرکز تفریحی شامل کایاک، اسکیس جت وجود دارد.

 

 

 

 

بیشتر بخوانید:

نحوه مسافرت خانواده پولدار ایرانی در ۱۴۴ سال پیش+عکس
هر آنچه باید درباره ویزا و انواع مختلف ویزا بدانید
طبیعت شگفت انگیز بهشت گمشده ایران که باید حتما ببینید

ثبت دیدگاه