• 25 / اسفند 1402 / 21:31
  • شناسه خبر : 137268

تاسف استاندار فارس بخاطر عبور خودروهای سنگین از اتوبان شیراز-اصفهان ، همین؟!

تاسف استاندار فارس بخاطر عبور خودروهای سنگین از اتوبان شیراز-اصفهان ، همین؟!

استاندار فارس بصورت میدانی از پروژه درحال اجرای زیر گذر گویم که یکی از اصلی ترین محورهای دسترسی به آزاد راه شیراز به اصفهان هست، بازدید کرد. به گزارش اول فارس ، محمدهادی ایمانیه امروز جمعه ۲۵ اسفند بصورت میدانی و سرزده از طرح در حال ساخت زیرگذر گویم و محور ورودی آزادراه شیراز -اصفهان […]

استاندار فارس بصورت میدانی از پروژه درحال اجرای زیر گذر گویم که یکی از اصلی ترین محورهای دسترسی به آزاد راه شیراز به اصفهان هست، بازدید کرد.


به گزارش اول فارس ، محمدهادی ایمانیه امروز جمعه ۲۵ اسفند بصورت میدانی و سرزده از طرح در حال ساخت زیرگذر گویم و محور ورودی آزادراه شیراز -اصفهان بازدید کرد.

استاندار فارس در حاشیه این بازدید، اظهار داشت: در آستانه نوروز ۱۴۰۳ جهت تسهیل در رفت و آمد مسافران نوروزی بصورت میدانی وضعیت زیرگذر در حال احداث گویم و ورودی آزادراه شیراز به اصفهان بررسی شد؛ در محدوده گویم ترافیک سنگین در برخی ساعات روز مانع رفت و آمد آسان است.

وی عبور خودروهای سنگین را یکی از اصلی ترین دلایل ایجاد ترافیک در این محدوده عنوان کرد و افزود: علی رغم ممنوع بودن عبور این وسایل از آزادراه متاسفانه برخی از رانندگان با بی توجهی به قانون از این مسیر عبور می کنند که طی هماهنگی انجام شده با فرمانده انتظامی استان فارس مقرر شد نظارت های بیشتری در این زمینه انجام شود و از رفت و آمد این وسایل در این مسیر جلوگیری به عمل آید.

عضو کانال های ما در شبکه های اجتماعی شوید

 کانال تلگرام|کانال واتساپ| کانال ایتا|کانال سروش|کانال روبیکا|کانال بله

ایمانیه در بخش دیگر سخنان خود، ابراز امیدواری کرد ضلع جنوبی زیرگذر گویم، طی روزهای آینده زیر بار ترافیک رود و خاطر نشان ساخت: با تکمیل این پروژه و قطعه هفت آزادراه خودروهای سنگین می توانند از آزادراه شیراز اصفهان استفاده کنند.

وی در پایان از از آمادگی دستگاه های خدمات رسان در پذیرایی از مهمانان نوروزی خبر داد.

مطالب مرتبط
برچسب‌ها:

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نظرات