• 21 / مهر 1397 / 21:04
  • شناسه خبر : 884

تبدیل ۷ آبان به یک رویداد گردشگری

شیراز ـ اول فارس: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به تشریح برنامه‌های این سازمان برای روز ۷ آبان پرداخت و گفت: در نظر است که این روز به رویداد گردشگری تبدیل شود.

پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از علی‌اصغر مونسان نوشت: تلاش شده است در سطح فارس شورای تامین استان تصمیم نهایی را بگیرد و مدیرکل میراث فرهنگی ما نیز این آمادگی را دارد که برای اجرای تصمیمات مناسب همکاری کند.رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری افزود: مهم این است که حاشیه را از این روز کم کنیم تا عده‌ای ناخودآگاه از چنین روزی سو استفاده نکنند.مونسان تاکید کرد: می‌توان این روز را به یک رویداد گردشگری تبدیل کرد ولی در شرایط آرام و بدون حاشیه؛ و به هیچ عنوان حواشی به چنین روزی کمک نمی‌کند و اتفاقا آسیب نیز وارد می‌کند.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در تشریح آمادگی سازمان برای اجرای برنامه‌های روز ۷ آبان اضافه کرد: اداره کل میراث فرهنگی فارس برای این روز برنامه‌های فرهنگی و

اجتماعی دارد.بنا بر گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، ۷ آبان، سالروز ورود کوروش بزرگ به بابل است. بر اساس رویدادنامه نبونعید، ۲۹ اکتبر (۷ آبان) سال ۵۳۹ پیش از میلاد کوروش وارد بابل شد.

مطالب مرتبط

جزئیات قتل مادر ۵۰ ساله توسط فرزندش در یکی از محله‌های شیراز

خبر تازه از پیشرفت کُند واحدهای مسکن ملی برای متقاضیان در شیراز

شرط جدید برای تکمیل آزادراه شیراز – اصفهان : دریافت عوارض از خودروها

نظرات