• 21 / مهر 1397 / 21:04
  • شناسه خبر : 884

تبدیل ۷ آبان به یک رویداد گردشگری

شیراز ـ اول فارس: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به تشریح برنامه‌های این سازمان برای روز ۷ آبان پرداخت و گفت: در نظر است که این روز به رویداد گردشگری تبدیل شود.

پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از علی‌اصغر مونسان نوشت: تلاش شده است در سطح فارس شورای تامین استان تصمیم نهایی را بگیرد و مدیرکل میراث فرهنگی ما نیز این آمادگی را دارد که برای اجرای تصمیمات مناسب همکاری کند.رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری افزود: مهم این است که حاشیه را از این روز کم کنیم تا عده‌ای ناخودآگاه از چنین روزی سو استفاده نکنند.مونسان تاکید کرد: می‌توان این روز را به یک رویداد گردشگری تبدیل کرد ولی در شرایط آرام و بدون حاشیه؛ و به هیچ عنوان حواشی به چنین روزی کمک نمی‌کند و اتفاقا آسیب نیز وارد می‌کند.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در تشریح آمادگی سازمان برای اجرای برنامه‌های روز ۷ آبان اضافه کرد: اداره کل میراث فرهنگی فارس برای این روز برنامه‌های فرهنگی و

اجتماعی دارد.بنا بر گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، ۷ آبان، سالروز ورود کوروش بزرگ به بابل است. بر اساس رویدادنامه نبونعید، ۲۹ اکتبر (۷ آبان) سال ۵۳۹ پیش از میلاد کوروش وارد بابل شد.

بیشتر بخوانید:

معدوم‌سازی ۱۹.۵ تن نوشیدنی و مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته در شیراز
یک تبعه خارجی در شیراز ۲ بار اعدام می شود
این زن راننده اتوبوس که فوق لیسانس دارد می گوید:خانواده بنی هندلیم

ثبت دیدگاه