• 27 / آذر 1397 / 15:33
  • شناسه خبر : 2847

تخفیف ۲۰ تا ۴۰ درصدی هتل‌های شیراز در فصل زمستان

رئیس جامعه هتلداران استان فارس با اشاره به اینکه رزرو هتل‌های فارس در زمستان ۱۵ تا ۲۰ درصد است، گفت: تخفیف ۲۰ تا ۴۰ درصدی برای این فصل و دهه فجر در نظر گرفته شده است.

حسن سیادتان  با اشاره به اینکه رزرو هتل‌های فارس در فصل زمستان ۱۵ تا ۲۰ درصد است، اظهار داشت: با توجه به قرار گرفتن دهه فجر در این ایام و برای تشویق بیشتر مسافران برای سفر به شیراز و استفاده از هتل‌ها، خدمات این مراکز اقامتی با تخفیف ۲۰ تا ۴۰ درصدی ارائه می‌شود.

به گزارش اول فارس ، وی با بیان اینکه هتل‌ها مشکلاتی دارند که این مشکلات در دیدار با رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور مطرح شد، گفت: فعالیت بخش دولتی در امر اقامت، افزایش بی‌رویه تعرفه‌های آب، برق و گاز در تاسیسات گردشگری و مراکز اقامتی، بسته‌های حمایتی و مسائل ارزی بخشی از مواردی بود که با رئیس سازمان میراث فرهنگی در میان گذاشته شد.

رئیس جامعه هتلداران استان فارس با اشاره به اینکه نرخ ارز ی از مهم‌ترین دغدغه‌های هتلداران است، افزود: در حال حاضر نرخ ارز ی در هتل‌ها منتفی شده و تعرفه هتل‌ها بر مبنای پول و ریال است ولی گردشگرانی که به صورت انفرادی به ایران سفر می‌کنند می‌توانند هزینه‌های خود را به ارز پرداخت کنند و هتلدار هم براساس نرخ پایه بانک مرکزی تبدیل و دریافت کند.

سیادتان با بیان اینکه زمان ابلاغ آئین نامه سه پایه نرخ ارز ( دولتی، نیما و آزاد) وجود نداشته است، بیان کرد:  بر همین مبنا محاسبه نرخ شاخص رسمی برابری ریال با ارز همان است که بانک مرکزی اعلام کرده است. “منبع :تسنیم”

مطالب مرتبط

ادامه دعوا در آسمان شیراز و سرگردانی روح کریمخان با نماد تخلف /فعلا پلمپ است

ثبت نشدن تاریخ شیراز در فهرست میراث جهانی یونسکو فقط بخاطر ۱ هتل

هتل ، متل ، هاستل و اقامتگاه بومگردی چه فرقی با هم دارند؟

نظرات