چاپ کد خبر: 43149
29 دی 1399

تست روانشناسی آگاهی از شخصیت شما از طریق مدل ایستادن

به گزارش گروه خانواده اول فارس ، زبان بدن، کانال بی کلام ارتباطی است و ما حتی در مواردی با توجه به آنها اطلاعات زیادی راجع به عقاید، حالات و شخصیت‌های خود ارائه می‌دهیم.

در این تست روانشناسی شما می‌توانید با انتخاب مدل ایستادنتان، با شخصیت خود بیشتر آشنا شوید.

مدلی که می ایستید را انتخاب کنید:

۱: این یکی از موضع های ایستادن خوب است زیرا باعث می شود قد بلند و صاف به نظر برسید و همچنین به شما کمک می کند تا با پشت صاف بایستید.

این موقعیت به طور معمول توسط افرادی اتخاذ می شود که منتظر نوعی دستور هستند. تصور کنید که یک سرباز با فرمانده خود صحبت می کند ، یک بچه مدرسه ای با معلم خود صحبت می کند و شما می توانید احساس برتری را که این موقعیت ساطع می کند ، تصور کنید.

  موضع رو به جلو یا به عقب، به معنای خصومت یا مقاومت است، بسته شدن کنار هم پاها ممکن است نشان دهنده احساس گرما و شخصیت نامطمئن باشد.

۲:در این حالت با حالت مستقیم ، قفسه سینه به سمت بیرون مشخص می شود و پاها تا حدی از هم فاصله می یابند تا بتوانند با تسخیر فضای بیشتر بدن را بزرگتر نشان دهند.

همچنین دست ها ممکن است از پشت قفل شده و از دید دور باشند. این ژست اغلب در میان مردان مشاهده می شود و به طور معمول هدف آنها از حفظ زمین است،  زنان وقتی می خواهند برتری خود را  نشان دهند از این ژست استفاده می‌کنند، این نشان می دهد که آنها مرد هستند و در صورت تهدید به هر طریقی سریع عمل می کنند.

۳:با این موقعیت،  تحمل وزن بدن مشخص می شود در حالی که پای دیگر به صورت حاشیه ای به جلو حرکت می کند. بالاتنه می تواند باز یا مسلح باشد اما غلظت قسمت پایین بدن به سمت رانهای داخلی کشیده می شود ، که یکی از مناطق اروژن در بدن انسان است.

افرادی که در این راه ایستاده اند معمولاً آرام ، راضی و با اعتماد به نفس هستند. آنها از شخصیت های خود اطمینان دارند و ارزش واقعی خود را می دانند. آنها در بسیاری از شرایط مختلف احساس راحتی می کنند و نوعی از افرادی هستند که می توانند با دیگران به خوبی کنار بیایند. 

اگر پای آنها به سمت شما است، علاقه مند به بحث هستند. به عنوان مثال اگر پای آزاد به سمت خروجی مجاور است ، در این صورت ممکن است آنها برای رهایی تلاش کنند. در نتیجه ، این اشاره گرهای غیرمستقیم موارد زیادی را افشا می کنند.

۴: اگر فرد به جلو و عقب خم شود، یک حالت احتیاط آمیز را نشان می دهد، به طور معمول ، وقتی زنی به این ترتیب می ایستد ، مشخص می کند که به جایی نمی رود و دسترسی به او قفل شده است. به همین ترتیب ، برای مردان ، این بدان معنی است که آنها می مانند اما آنها نمی خواهند در شرایطی قرار بگیرند که ممکن است لگد شوند.

گاهی اوقات ، این فقط یک روش ایستادن است تا بتوانید وزن خود را بین پاها حرکت دهید ، اما به طور معمول ، این یک روش برای نشان دادن موضع دفاعی است که در آن واقعاً نمی خواهید طرف مقابل در فضای شما بیشتر درگیر شود.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار