چاپ کد خبر: 43108
28 دی 1399

تست روانشناسی| ابعاد شخصیت فردی خود را بهتر بشناسید

کار ساده است ، تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که جذاب ترین تصویر را انتخاب کنید و انتخابتان به شما کمک می کند تا در مورد شخصیت خود اطلاعات بیشتری کسب کنید.

حالا جذاب ترین حلقه را انتخاب کنید، این انتخاب چیزهای زیادی از شخصیت شما را نشان می دهد.

۱-شما می‌خواهید مدت طولانی از محیط منزوی شوید. شما بیشتر از اینکه به دیگران توجه داشته باشید روی خودتان متمرکز شده اید و مکالمات سطحی و کم عمق شما را جذب نمی‌کنند.

۲- وقتی با دوستانتان هستید در مورد موضوعات عمیق تری صحبت کنید و روی چند موضوع تمرکز کنید. به شما آرامش و هماهنگی معنوی می‌دهد. در خلوت قادر به یافتن خود هستید.

۳- شما استقلال را دوست دارید و برای خود سخت است که خود را متعهد کنید. هنر بخشی از شماست. مواقعی وجود دارد که شما درست برعکس آنچه مردم از شما انتظار دارند انجام می‌دهید. دوست دارید یک کار جالب و متنوع انجام دهید، زیرا فردی شجاع هستید.

۴-شما نمی‌توانید فعالیت‌های ناخوشایندی داشته باشید، اما اگر مجبور هستید، از حیله گری و تدبیر استفاده کنید؛ که شما را به یک همکار عالی تبدیل می‌کند.

۵- شما فردی هستید که عشق را بسیار قدر می‌دانید. با اطمینان از زندگی مراقبت کنید و محکم روی زمین بایستید. دوست دارید بدانید که مردم به شما وابسته هستند.همچنین، شما جذب مد و گرایش نمی‌شوید.

۶- شما به اعمال اعتماد می‌کنید، نه به شانس. می‌دانید که چگونه کنترل خود را بدست آورید، زیرا مهارت خود را به خوبی می‌دانید.روش حل مسئله شما بسیار ساده و کاربردی است، زیرا از پیچیده شدن کار‌ها متنفر هستید همچنین می‌توانید با اراده خارق العاده خود را به دیگران القا کنید.

۷- بسیار دوستانه رفتار می‌کنید. از حریم خصوصی مراقبت می‌کنید و شایعات را دوست ندارید.دوست دارید از مکان‌های تنها و آرام بازدید کنید. جزئیات کوچک را در نظر بگیرید و عاشق طبیعت باشید.

۸- شما عاشق بداهه نوازی هستید و دوست ندارید چیزی برای برنامه ریزی داشته باشید، ضعف شما در شرایطی است که در آن محدود هستید.شما هرگز واقعیت‌های سرد و محکم را مطالعه نمی‌کنید. قلب همیشه بر ذهن شما مسلط است. افراد نامحدود برای شما یک مشکل است.شما اشتیاق زیادی دارید، اگرچه این چیز‌ها گاهی اوقات می‌تواند شما را دیوانه کند. شما طیف غنی از احساسات و شهود عمیق دارید

۹-شما عاشق زندگی و روابط عمیق هستید.فرهنگ قسمت مهمی از زندگی شماست . افراد دیگر به دلیل داده‌های اجتماعی و تاریخی که در اختیار دارید دوست دارند در جامعه شما باشند. تحصیلات برای شما بسیار مهم است.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

فریما سه شنبه , ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۱

واس سرگرمی تست روانشناسی رو خیلی دوس دارم …عالی

ناشناس سه شنبه , ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۷:۰۹

حتی یک کلمه‌ش هم راست نبود

ناشناس سه شنبه , ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱:۳۹

خیر اشتباه

بهار سه شنبه , ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۰:۳۳

خیلی هم دقیق عالی بود

خدیجه دوشنبه , ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۹

خیلی خوب وعالی

ناشناس دوشنبه , ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۴

الکی

maryam دوشنبه , ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۴

بسیار عالی????????مال من رو راست گفت

یه تو چه دوشنبه , ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۰

خوب بود

آخرین اخبار