چاپ کد خبر: 41141
4 دی 1399

تست روانشناسی برای سنجش علت درگیری با شریک عاطفی

احساسات درونی انسان‌ها به چند بخش مختلف تقسیم می‌شود، که حس عاطفی یکی از ساختارهای مهم آن در علم روانشناسی است، اما ممکن است در یک رابطه عاطفی موضوعات و مشکلاتی رخ دهد که موجب درگیری و خشونت شود.

حال ما یک تست روانشناسی برای شما در نظر گرفتیم که با انجام دادن آن متوجه می‌شوید که با شریک عاطفی خود درگیر چه چیزی هستید البته دانستن اینکه چه چیزی احتمالاً یک جنگ را شروع می کند فقط ممکن است به شما کمک کند تا با کمی بیشتر در آن منطقه پرمخاطب حرکت کنید.

در این تصویر اول چه چیزی را مشاهده کردید؟ لانه‌ای در درخت، ‌پرنده‌ها یا چهره یک زن؟

لانه‌ای در درخت

اگر ابتدا لانه درخت را دیدید، به احتمال زیاد در مورد پول با شریک زندگی خود بحث خواهید کرد البته به این معنی نیست که شما با شخصی ناخوشایند قرار ملاقات دارید بلکه به این معنی است که امنیت خود را جدی می گیرید.

اگر مشکلات مالی موضوعی است که مرتباً ذهن شما را به خود مشغول می کند، نترسید و این ترس ها را با شریک زندگی خود در میان بگذارید.

پرنده‌ها

اگر ابتدا پرندگان را دیدید، به احتمال زیاد در مورد موضوع حسادت بحث خواهید کرد. شاید شما خود را فردی حسود نمی دانید و اگر چنین باشد، ممکن است شخصی باشید که با گشاده رویی، دوست داشتن و اشتیاق برای برقراری ارتباط با دوستان، هر نوع حسادت را در شریک زندگی عاشقانه خود القا می کنید.

اگر متوجه شدید که با احساس حسادت سر و کار دارید، بلافاصله ریشه این مشکل را برطرف کنید.

چهره یک زن

اگر ابتدا چهره زن را دیده اید، موضوعی که بیشتر در مورد آن با همسرتان بحث می کنید احساسات او نسبت به شما است، شما از اعماق وجود خود می دانید که فردی با ارزش هستید اما گاهی اوقات عزت نفستان افت می کند و وقتی این اتفاق میفتد با نزدیک‌ترین فرد به خودتان دعوا می‌کنید.

سعی کنید در برابر این اصرار مقاومت کنید، هنگامی که با دیگران در مورد احساساتشان نسبت به شما دعوا می کنید، احساسات انها را تضعیف می کنید و این خیلی بد است.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار