چاپ کد خبر: 44989
21 بهمن 1399

تست روانشناسی: جزئیات وضعیت روحی خود را بشناسید

تست 10

 ذهن ما حالت‌های پیچیده‌ای دارد و می‌تواند در هر لحظه به دلیل داشتن حال و هوای متفاوت، یک حالت روانی خاصی را برای ما درست کند که این حالت‌های روانی می‌توانند ریشه در شخصیت ما هم داشته باشند.

تست شخصیت شناسی و تست‌های روانشناسی متفاوت به ما کمک خواهند کرد تا حالت روانی خود را در زمان‌های متفاوت تشخیص دهیم تا با مدیریت درست، احساسات و یا رفتارمان را مدیریت و کنترل کنیم.

در ادامه، تصویری را بر پایه آزمون‌های روانشناسی مشاهده می‌کنید که حالت روانی شما را در همین لحظه مشخص می‌کند و برای این کار فقط کافی است بگویید که چه چیزی در نگاه اول، توجه شما را به خود جلب می‌کند.

تست شخصیت غار

غار
اگر اوّلین چیزی که توجّه شما را به خود جلب کرد، یک غار است، به خاطر این است که شما فردی متمرکز هستید و دیگران به سختی می‌توانند ذهن شما را منحرف کنند.

شما در مقابل زندگی، مثبت اندیشی و قدرت خود را حفظ می‌کنید و درست است که مشکلات در زندگی همه وجود دارد، امّا شما به آن‌ها اجازه نمی‌دهید که این مشکلات، شما را غرق کنند و مهم‌تر از همه، به مشکلات اجازه دور کردن شادی از زندگیتان را نمی‌دهید.

شما فردی هستید که دوست دارد از کوچک‌ترین چیز‌ها در زندگی لذت ببرد و می‌داند چگونه شکرگزار کوچک‌ترین نعمت‌ها باشد و علاوه بر این، همیشه سعی می‌کنید رشد کنید و نگاه رو به پیشرفتی داشته باشید.

بشقاب پرنده

اگر اوّلین چیزی که در تصویر می‌بینید، یک بشقاب پرنده باشد. می‌تواند به این دلیل باشد که شما در حال حاضر، تحت استرس زیادی هسیتید. چرا که به طور طبیعی، انسان پر استرسی هستید و نمی‌توانید این استرس را مدیریت یا حتی تحمل کنید. به همین دلیل، گاهی اوقات، از شدت استرس زیاد تا مرز انفجار پیش می‌روید، امّا این زمان، همان لحظه‌ای است که باید بفهمید که زیاد از خودتان توقع نداشته باشید و کاملا بی نقص هستید و توجه داشته باشید اگرچه تلاش کردن برای پیشرفت، امری طبیعی و پسندیده است. امّآ شما نباید به استرس‌های خود اجازه دهید که جلوی انجام دادن کارهایتان را بگیرند.

اگر می‌خواهید استرس هایتان باعث مشکلاتی در سلامت شما از جمله مشکلات دستگاه گوارشی، میگرن یا دیگر بیماری‌ها برای شما نشود، کمی آرامش خود را حفظ کنید و از همه مهم‌تر هم بد نیست که زمانی را فقط به خودتان اختصاص دهید.

چهره یک آدم فضایی

اگر در تصویر، یک آدم فضایی دیدید، به این دلیل است که شما انسانی هستید که برای خود مشکل تراشی می‌کنید. حتی اگر در موقعیتی، هیچ مشکلی وجود نداشته باشد و مهم‌تر این که نمی‌توانید آرام باشید و همیشه خود را درگیر یک خرابکاری می‌کنید.

با این تفاسیر، ممکن است درگیر مشکلات زیادی باشید و از خود بپرسید که چه کسی شما را در این دردسر انداخته است. امّا پاسخ سوال شما واضح است. چون کسی جز خودتان، این کار را انجام نداده است. بنابراین، شما در اغلب مواقع باید نه گفتن را یاد بگیرید و خواسته‌های خود را نسبت به آرزو‌های دیگران در اولویت قرار دهید.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار