چاپ کد خبر: 44739
19 بهمن 1399

تست روانشناسی | یک سگ انتخاب کنید تا کدهای مخفی شخصیت تان را بدانید

همانطور که می‌دانید سگ‌ها نژاد‌های متعددی دارند که هر کدام از این نوع سگ‌ها می‌توانند در یک خانه یا مزرعه به منظور‌های متفاوتی هم نگه داشته شوند، اما نکته‌ای که در رابطه با این سگ‌ها وجود دارد، این است که نژاد سگ محبوب هر فرد می‌تواند پرده از شخصیت او بردارد.

حتی اگر همه سگ‌ها را به یک اندازه دوست داشته باشید، نژاد‌هایی وجود دارند که شما را بیشتر از سایرین جذب می‌کنند و این ممکن است شخصت شما را نشان دهد. پس با دقت به تصویر زیر نگاه کنید و نژاد سگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید تا از شخصیت خود بیشتر بدانید.

تست سگ

۱ بیگل

با وجود شما هیچ لحظه کسل‌کننده‌ای در زندگی وجود ندارد، زیرا شما همیشه کار‌های جالبی را برای انجام دادن پیدا می‌کنید. شما همیشه حواستان به هیجان و سرگرمی است و شخصیت شاد شما می‌تواند ساعت‌ها مردم را سرگرم خود کند.

شما به کنجکاوی سیری ناپذیر خود معروف هستید و عاشق کشف چیز‌هایی هستید که هرگز از آن‌ها باخبر نبودید و با دانش و تجربیاتی که کسب می‌کنید، رشد می‌کنید. با این وجود، اغلب اوقات در ماجراجویی‌های خود در‌های اشتباهی را می‌زنید که ممکن است دچار مشکل شوید.

۲ بوستون تریر

به دلیل صداقتی که دارید، بسیار دشوار است که افراد از شما بدشان بیاید. شما کاملا وظیفه‌شناس هستید و دوست دارید مهربانی خود را نسبت به مردم گسترش دهید. شما بهترین‌ها را در دیگران می‌بینید و حاضر هستید آن‌ها را ببخشید.

شما همیشه به دوستان خود سود می‌رسانید، حتی وقتی به شما آسیب می‌رسانند. شما دوستی هستید که همیشه کنار دوستتان می‌مانید و دیگران در مقابل شما سپر دفاعی خود را پایین می‌آورند و هرچه در قلب خود دارند، بیرون می‌ریزند.

۳ باکسر

شما یک فرد دیوانه هستید و همیشه با وضوح بیشتری به زندگی نگاه می‌کنید، حتی وقتی که به نظر می‌رسد اوضاع مطابق میل شما نیست. مردم خوش‌بینی‌تان را دوست دارند و یک شادی و خوشحالی واقعی را در شما می‌بینند که به دست آوردن آن سخت است.

با دوز تازه‌ای از شوخ طبعی که شما را بسیار دوست‌داشتنی می‌کند، به عزیزانتان کمک کنید تا برخی از استرس‌هایی را که احساس می‌کنند، از بین ببرند.

۴ چیهوآهوآ

شما هر جا که می‌روید، بدون اینکه حتی بخاطر شخصیت خارق العاده خود تلاش کنید، توجه همه را به خود جلب می‌کنید. مردم به دلیل اقتداری که با آن صحبت می‌کنید و به دلیل ماهیت مسلط شما، مایل به گوش دادن به حرف‌های شما و انجام کار‌ها به روش شما هستند.

شما هرگز اجازه نمی‌دهید کسی شما را بترساند و احساسات شما را آزار دهد و از این مسئله خلاص شود، زیرا برای محافظت از خود بسیار سختگیر هستید.

۵ دوبرمن

شما اغلب دوست دارید افکار خود را برای خود نگه دارید و آن‌ها را با تعداد کمی از افرادی که دوست دارید و به آن‌ها اعتماد دارید، به اشتراک می‌گذارید. مردم اغلب شما را به خوبی درک نمی‌کنند و شما را تهدیدی برای خود به حساب می‌آورند، اما واقعیت این است که شما اصلا ضد اجتماعی نیستید و ترجیح می‌دهید چیزی بیشتر از آنچه باید بگویید، حرف نمی‌زنید.

افرادی که شما را می‌شناسند متوجه می‌شوند که شما فرد باهوش و دانایی هستید و همچنین یکی از مهربان‌ترین افرادی هستید که در جهان وجود دارد.

۶ ژرمن شپرد

شما به دلیل رعایت اخلاق کاری باورنکردنی، فردی بسیار مورد اطمینان محسوب می‌شوید. شما مسئولیت‌های خود را بسیار جدی می‌گیرید و اطمینان حاصل می‌کنید که در هر کاری بهترین تلاش خود را دارید.

مردم فداکاری شما را تحسین می‌کنند و مهارت‌های حل مسئله شما، آن‌ها را تحت تأثیر قرار می‌دهد. از بی تحرک بودن متنفر هستید و مطمئن می‌شوید که همیشه راهی برای بهره‌وری پیدا می‌کنید.

۷ گلدن ریتریور

شما درست مانند یک سگ گلدن ریتریور، یک فرد فوق‌العاده خوش‌مشرب و خونگرم هستید و در موقعیت‌های مختلف گروهی عملکرد خوبی دارید و با هرکسی که می‌بینید، دوست می‌شوید. شخصیت شما حالت مسری دارد و اعتماد به نفستان به شما اجازه می‌دهد هر کجا که می‌روید، پیشرفت کنید.

شما قلب بزرگی دارید و سخاوت شما محدودیت ندارد. شما اغلب پس از یک روز طولانی اعطای کمک به افراد نیازمند، خسته می‌شوید، زیرا حاضرید برای کمک به عزیزان خود بدون توجه به موقعیت فعلی خودتان، در خدمتشان باشید.

۸ گریت دینز

ممکن است در نگاه اول ترسناک به نظر برسید، اما مردم به محض اینکه چند دقیقه را با شما وقت بگذرانند، به سرعت می‌فهمند که چقدر لطیف هستید. شما اغلب در صورت خود عبارتی دارید: نگران باشید و این به این دلیل است که شما همیشه از مردم مراقبت می‌کنید و به سلامتی آن‌ها اهمیت می‌دهید، تا جایی که مردم متوجه می‌شوند می‌توانند از مهربانی شما برای منافع خود استفاده کنند.

۹ هاسکی

شما یک علاقه‌مند واقعی هستید و ابتکار عمل خوبی دارید، زیرا اعتقادی به نشستن و انتظار برای اتفاقات ندارید. مردم به طور طبیعی، به شما احترام می‌گذارند و به دلیل اعتماد و بلوغ شما حاضر به پیروی از شما هستند.

قابلیت‌های شما باعث می‌شود که انگیزه‌ای فوق‌العاده برای پیروزی بر قدرت شخصی خود داشته باشید و به دلیل توانایی شما در ایجاد اتحاد بین افراد اطرافتان می‌توانید به آرزو‌های بزرگ خود برسید.

۱۰ پودل

شما به اندازه پودل‌ها زیبا هستید. آن‌ها با آرامش از عهده شما برمی‌آیند و اطمینان حاصل می‌کنید که همیشه زیبا به نظر می‌رسید و بهترین‌های خود را ارائه می‌کنید. شما اشتیاق دارید که به مردم نزدیک شوید و دوست دارید احساس راحتی و آرامش در آن‌ها ایجاد کنید و با سخنوری خود آن‌ها را به دست آورید.

شما در اداره شرایط دشوار عالی عمل می‌کنید، زیرا همیشه نگرش روشنی نسبت به خود دارید و درایت شما می‌تواند هر تعارضی را ترمیم کند.

نظرتان را در مورد این تست روانشناسی برای ما بنویسید

 

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

سیدامیرعلی جلادت پنجشنبه , ۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۳:۲۵

من شماره ی۵راانتخاب کردم ودروستبود

M.g دوشنبه , ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱:۴۷

چه جالب من ۷گفتم و درست بود

AiLAR پنجشنبه , ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۱

وای دقیقا خود خودمم آفرین ممنون بابت این تست دقیقتون من ۷ رو انتخاب کردم خیلی دقیقه

‌یاس پنجشنبه , ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۸:۴۴

شماره ی یک کاملا صحیح بود ممنون از تست عالیتووووون

محسن پنجشنبه , ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۵:۵۸

خیلی خوب بود??

مطهره پنجشنبه , ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۰:۱۲

۹عالیه خودمم??

ماریا سه شنبه , ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۲

جالب بود ونزدیک

_elina_takk سه شنبه , ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۵

من شماره ۷(گلدن ریتریور) انتخاب کاردم کاملا درست از اب در اومد واقعا تست عالی بود?♥?

نازنین سه شنبه , ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۱

دقیقا پودر اونی بود که من میخواستم ?

ناسناس دوشنبه , ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۱

وای راست میگفت.من شماره ۱۰ پودل رو انتخاب کردم

ناشناس دوشنبه , ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۰

من ۱ رو انتخاب کردم ولی درست نبود

ناشناس دوشنبه , ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۱

به این جور چیزها توجه نکنید سعی کنید خودتون جوریکه خودتون دوست دارین باشید وه آینده تونو رقم بزنید

سونیا دوشنبه , ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۳

واقعا عالی بود من شماره یک رو انتخاب کردم خیلی درست در اومد

ناشناس دوشنبه , ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۱

واقعا عالی بود من شماره یک رو انتخاب کردم خیلی درست در اومد

ی تتلیتی دوشنبه , ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۹:۴۷

برا من ۷ بود

احمد دوشنبه , ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۸:۴۸

تست خوبی بود

ناشناس یکشنبه , ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۵

واقعاجالب بودممنون

Jessica یکشنبه , ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۱

وای خیلی درست بود.

یوسف یکشنبه , ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۳

مال منم ۸ بود درست بود

ناشناس یکشنبه , ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۰

من عاشق این تستهای روانشناسی هستم…در اغلب موارد ، جواب دریت درمیاد…?

ناشناس یکشنبه , ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۰

خصوصیات خودم رو گفت??
عالیهههههه

ناشناس یکشنبه , ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۷

کاملا درست بود????????

ناشناس یکشنبه , ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۹

بله کاملا درسته ?????

Mohsen یکشنبه , ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۸

من دوبرمن انتخاب کردم کاملا درست بود پشمام?

الینا یکشنبه , ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۹

راست میگه شماره‌ای اول

F. M یکشنبه , ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۶

من هاسکی انتخاب کردم و درست از آب دراومد تست خوب و جالبی بود?????

ناشناس یکشنبه , ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۸

درست بود من که راضی بودم.????

ناشناس یکشنبه , ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۷

درست بود من که راضی بودم.

یه آدم یکشنبه , ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۰

من پودل رو انتخاب کردم
درسته

آیناز یکشنبه , ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵

راست میگه شماره ی ۱۰ پودل ها

Mlina یکشنبه , ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۸

من شماره ۱۰ را انتخاب کردم واقعا درست از اب در اومد
تست عالییییی بود

ناشناس یکشنبه , ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۹

دقیقا بی گل مطابقت می کرد ممنون

ساری یکشنبه , ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۳

وای راست می‌گفت ولی کاش با شماره ی سگ ها میزاشتید منم شماره ی ۱ رو انتخاب کردم و بیگل رو خوندم???♥️

آخرین اخبار