چاپ کد خبر: 78546
28 اسفند 1400

تست فوری شخصیت|در لحظه اول چه چیزی در این عکس می بینید؟

هر کس در زندگی دارای یک نیروی پنهان است. منشأ این نیرو از قدرت فوق العاده ای است که وقتی مهار شود، می تواند نتایج بزرگی را در زندگی به ارمغان آورد. این نیرویی است که از غبار ستاره ای، از همان ماده ای که کیهان را ایجاد کرده است، ساخته شده است.

امروز با تست شناخت سایه خود با اول فارس همراه باشید. با انتخاب چیزی که در ابتدا می بینید، می توانید سایه خود را بشناسید.

این یک فکر ترسناک است که انسان جنبه‌های سایه‌ای برای خود دارد که نه فقط از ضعف‌ها و ناتوانی‌های کوچک، بلکه از یک پویایی مثبت اهریمنی تشکیل شده است. فرد به ندرت این موضوع را می داند. برای او، به عنوان یک فرد، باور نکردنی است که او در هر شرایطی باید از خود فراتر رود. بیایید بیشتر در مورد خود سایه خود بیابیم.

ابتدا چه چیزی را در تست شناخت سایه خود دیدید؟

دیدن خرس

من تحت تأثیر قلبم هستم!

اگر اولین چیزی که در تصویر متوجه می شوید خرس است، پس نبردی در قلب شما در حال رخ دادن است. این نبرد همیشه ادامه دارد و احتمالاً هنوز آن را از سنین جوانی به یاد دارید.

خرس نماد تمام نیروهای ناخودآگاه است که هرگز آشکار نشده اند. خود سایه شما در شما بسیار قدرتمندتر است و مانند یک خرس قدرتمند سرنوشت شما را هدایت کرده و آینده شما را می سازد. وقتی میل جنسی شما بیدار می شود، با مقادیر زیادی انرژی سروکار دارید که می تواند واقعا خلاقانه یا مخرب باشد. شما به سختی می توانید این انرژی ها را مدیریت کنید و هرچه بیشتر سعی کنید آنها را متراکم کنید، شدیدتر و خطرناک تر می شوند.

شما باید بیاموزید که چگونه خود را بشناسید و چگونه خود را بسازید. زمانی که انرژی بیش از حد است، باید یاد بگیرید که چگونه خود را از طریق مدیتیشن و عشق آرام کنید. هنگامی که احساسات خود را در آغوش می گیرید، می توانید کارهای بزرگی انجام دهید!

دیدن کوه در تست شناخت سایه خود

من تحت تأثیر افکارم هستم!

اگر اولین چیزی که متوجه می‌شوید کوه‌ها است، پس شما در حال پیشرفت هستید. در واقع شما دارای یک رویه کیمیاگری هستید، که همیشه از شما می خواهد که هوشیار باشید و هر از گاهی فداکاری کنید.

کوه برای کیمیاگران نماد جاده ای است که ناهموار، پرسنگلاخ و دشوار و سخت است. برای صعود به بالای آن نیاز به تلاش دارید. اما بالای کوه جای خلوتی است که فقط یک نفر می تواند روی آن بایستد. در اعماق قلبت فکر می کنی که فقط و فقط خودت می توانی خود را درک کنی. اما آیا این حقیقت دارد؟ شاید با دیگران و خودتان صادق نبوده اید. برای پذیرفته شدن، باید قلب خود را باز کنید.

شما احتمالاً شغل خود را در درجه اول قرار می دهید و سپس زندگی اجتماعی و شخصی را. به این ترتیب قلب خود را عقیم و خشک از رضایت زندگی، می کنید. این باعث می شود احساس خستگی کنید و روز به روز این خستگی عمیق تر می شود. لازم نیست اینگونه باشد. تعادل مهم است. عشق همه چیزی است که احتیاج داریم. عشق همه چیزی است که تو نیاز داری. کیمیاگران معتقدند که سنگ فیلسوف بر بالای کوه نیست بلکه در دل آن است. تو روح شگفت انگیزی هستی که نه با دستاوردهایش بلکه آنطور که هست باید مورد قدردانی قرار بگیری! اگر مردم بدانند که تو چقدر فوق العاده ای!

دیدن درختان

من توسط روح خود هدایت می شوم!

اگر اولین چیزی که در این تصویر متوجه می شوید جنگل با درختانش است. پس خود سایه شما بسیار بیشتر از آن چیزی است که احتمالاً قبول دارید.

درختان جنگل همیشه از راههای مختلف با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند، بیش از آنچه که ما حتی نمی توانیم بفهمیم. ریشه‌های آن‌ها به هم پیوسته هستند و سیگنال‌هایی را از یکدیگر ارسال و دریافت می‌کنند آنها را در مورد باران آگاه می‌کنند و در مورد همه خطرات به آنها هشدار می‌دهند. درختان حرف می زنند و شما هم همینطور. باید بیشتر با اطرافیان خود ارتباط برقرار کنید. از طریق زمین با زمین ارتباط برقرار کنید.

درست مانند درختان یک جنگل، همه ما با مادر طبیعت در ارتباط هستیم. روی آوردن به او به ما کمک می کند شادی و محبت را دریافت کنیم. شما در گذشته آسیب دیده اید، اما اجازه ندهید این روی شما تاثیر بگذارد. دوستان بیشتری پیدا کنید، بیرون بروید و معاشقه کنید، بخندید، گریه کنید و بیشتر زندگی کنید! وقت آن است که تمام این احساسات قدرتمندی را که پنهان کرده اید بیان کنید. هر چه بیشتر تجربه کنید، قدرتمندتر خواهید شد!

دیدن ماه در تست شناخت سایه خود

من توسط رویاهایم هدایت می شوم!

اگر اولین چیزی که در این تصویر به آن توجه کرده اید ماه نسبتا کوچک و ستاره های آن است، احتمالاً به این دنیا تعلق ندارید.

شما نیروی درخشان دنیای دیگری هستید که توسط ارواح و موجوداتی که به قلمرو ما تعلق ندارند لمس شده اید. شما از معدود افرادی هستید که با نیروهای نامرئی این جهان مرتبط هستید. سعی کنید بیشتر با این دنیا ارتباط برقرار کنید، زیرا این به شما کمک می کند تا تعادل بیشتری در زندگی خود داشته باشید.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

ناشناس شنبه , ۶ فروردین ۱۴۰۱ - ۰:۴۱

من همه را باهم دیدم

دانیال دوشنبه , ۱ فروردین ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۶

من خرس دیدم

ناشناس یکشنبه , ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۸

ممنون از تهیه کننده ش واقعا عالیه

ناشناس یکشنبه , ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۵

الکیه،،سخت نگیر

ناشناس یکشنبه , ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۷

من خرس و درختان و کوه رو با هم دیدم

ناشناس شنبه , ۲۸ اسفند ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۰

سلام من که درخت کوه باهم دیدم مشکل دارم ?

حسین شنبه , ۲۸ اسفند ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۴

بسیار عالی. واموزنده تشکر از تهیه کننده سالی پر از موفقیت را برای شما وخانواده ارزومندم

آخرین اخبار