چاپ کد خبر: 44005
11 بهمن 1399

تست عالی روانشناسی| اولین حیوانی که ببینید نشانه شخصیت شماست

شخصیت ما توسط تجربیات و ژنتیک ما شکل می‌گیرد. روانشناسان می‌گویند تجربیات اولیه‌ی ما مغز ما را به گونه‌ای برنامه‌ریزی می‌کنند که تصمیم بگیریم چگونه مردم و دنیای اطراف خود را ببینیم.

اولین حیوانی که در تصویر می‌بینید کدام است؟

۱- عقاب: عقاب موجودی سلطنتی در حال پرواز به بالا است. او بسیار تیز و در عین حال ظریف است. اگر ابتدا عقاب را مشاهده کردید، در رویکرد خود بسیار متمرکز و دقیق هستید و هیچ چیز را به حال خود واگذار نمی‌کنید. شما اعتماد به نفس زیادی دارید و برای مسائل کوچک زمان کافی ندارید. علاوه بر آن فردی شجاع هستید و از تجربه‌ی ناشناخته‌ها نمی‌هراسید.

۲- پروانه: پروانه بیانگر دوگانگی زندگی است. نرم‌ترین و لطیف‌ترین موجودی که به دلیل زیباییش شناخته شده است و همچنین موجودی است که زمانی را در تاریک‌ترین حالت در پیله‌اش گذرانده است. اگر ابتدا پروانه نظر شما را جلب کرد، شما درست مانند خودش در بیرون جذاب هستید، اما در درون روحیه‌ای سرکش و تسخیرناپذیر دارید.

۳- سگ: سگ‌ها بهترین دوست بشریت هستند. آن‌ها به شدت وفادار، مهربان و لایق نوازش اند. اگر در ابتدا سگ نظر شما را جلب کرد، روحی خردمند دارید که می‌دانید چه چیر‌هایی در زندگی واقعا مهم هستند. شما با تمام وجود نسبت به مردم و اهدافتان متعهد هستید و به محض تصمیم‌گیری هیچ چیز نمی‌تواند اراده‌تان را بشکند. همچنین می‌دانید چگونه خود را آرام و سرگرم کنید.

۴- ملخ: دقت و صبر این حیوان، قدرت‌های او هستند، زیرا می‌تواند ساعت‌ها صبر کند و درست در زمان مناسب حمله کند بنابراین کاری بیهوده انجام نمی‌دهد. اگر ابتدا این موجود سبزرنگ کوچک نظرتان را جلب کرد، شما اراده و دقت ملخ را دارا هستید. ممکن است به دلیل مشخصات کمتان دست کم گرفته شوید، اما وقتی زمانش برسد، به عنوان برنده ظاهر می‌شوید.

۵- خرچنگ: خرچنگ‌ها موجوداتی فریبنده با شخصیتی پیچیده هستند. آن‌ها می‌توانند با الگو‌ها و رنگ‌های عجیب و غریبی که پوسته‌شان را می‌پوشاند، خود را استتار کنند. اگر ابتدا این حیوان را دیدید، شما به باهوشی خرچنگ هستید. پوسته‌ی محکمی دارید، زیرا زندگی درس‌های سختی به شما داده، اما روحی لطیف دارید که همیشه به دنبال عشق و خوبی است.

۶- گرگ: گرگ به دلیل خردی که دارد، راهنمای روح در نظر گرفته می‌شود. او توانایی حفاظت از دیگران را دارد. اگر ابتدا این حیوان به چشمتان خورد، شما اغلب در لبه‌ی زندگی قدم می‌زنید و به دنبال ماجراجویی و معما هستید. علاوه بر آن به دنبال عرف و قوانین نیستید، اما اگر قرار باشد از شخصی که دوستش دارید مراقبت کنید، هیچکس به اندازه‌ی شما حساس و حریص نخواهد بود.

۷- اسب: اسب برای آزادی به دنیا آمده است و به آن بیشتر از هرچیزی اهمیت می‌دهد. این حیوان بسیار با وقار است. اگر شما در ابتدا آن را مشاهده کردید، روحی سرکش دارید که تسلط بر آن سخت است. با این‌حال شما نیز مانند اسب بیش از هرچیز مایل به کمک و حمایت از مردم هستید. همچنین با دوستان صمیمیتان خوشحالید و اوقات خوشی را سپری می‌کنید. اگر مجبور شوید که بین آزادی و عشق یکی را انتخاب کنید، قلب شما عزیزانتان را مقدم بر نیازتان می‌داند و آن‌ها را انتخاب می‌کنید.

۸- خروس: خروس حیوانی رنگی، همراه با خطوط تزیینی و پر سرعت است. او از ذهن تیزش برای عبور سریع از نواحی ناهموار زمین استفاده می‌کند و هنگامی که عبور سخت می‌شود، از روی آن‌ها به حالت پرواز می‌پرد. اگر ابتدا خروس را مشاهده کردید، فردی شوخ‌طبع، باهوش و متخصص هستید. ممکن است مردم فریب آرامی شما را بخورند، اما اگر به اشتباه شما را اذیت کنند آنگاه از عکس العملتان سورپرایز خواهند شد. شما بدون هیچ ترسی می‌جنگید و هنگامی که اتفاقی ناعادلانه برایتان رخ دهد از اینکه هیاهو و سروصدا به پا کنید، واهمه‌ای ندارید. علاوه برآن نظرات خود را همیشه و بدون ترس بیان می‌کنید.

۹- کبوتر: این حیوان پیام‌آورِ آرامش، پاکی، زیبایی و مهربانی است، اما درباره‌ی نیروی شگفت‌انگیز او که کیلومتر‌ها در آسمان پرواز می‌کند کم گفته شده است. اگر ابتدا کبوتر را دیدید، در ظاهر فردی آرام و موقر هستید، اما نیرویی دارید که از سخت‌ترین زمان‌ها و شرایط عبور می‌کنید. همچنین شما فردی باهوش هستید انرژی‌تان را برای ساخت خانواده و جامعه‌ی خوب صرف می‌کنید. از جنگ و ستیز می‌پرهیزید و اجازه نمی‌دهید مسائل کوچک ناراحتتان کند.عضو کانال تلگرام اول فارس شوید

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

نعمت سالاری شنبه , ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۷

باسلام تصویرتون اصلا درست نیست هرکه نگاه کنه فقط عقاب میبینه

English class شنبه , ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۳

در مورد من واقعا گزینه ی عقاب و خروس درست بود
خیلی ممنون

آخرین اخبار