چاپ کد خبر: 96510
28 مهر 1401

تست هوش|به نظر شما کدامیک صاحبخانه و کدامیک دزد است؟ به پلیس کمک کنید

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

معماها برای مغز مفید هستند؟
به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

آزمون شناسایی صاحبخانه از دزد:به پلیس در شناسایی دزد واقعی تصویر کمک کنید!

آزمون شناسایی صاحبخانه از دزد1

آزمون شناسایی صاحبخانه از دزد: شما حل این مطلب از سری مطالب سوالات هوش بخش تفریح و سرگرمی وب سایت اول فارس می توانید هوش و نبوغ خود را به رخ همگان بکشید.

سوال معمایی امروز با عنوان آزمون شناسایی صاحبخانه از دزد از جمله معماهای تصویری است که کمتر کسی می تواند در زمان مشخص شده ۵ ثانیه ای آن را حل کند. این معما واقعا شما را گیج خواهد کرد. اگر می خواهید با یک چالش واقعی روبرو شوید، این آزمون را از دست ندهید.

طراح این سوال هوش، پس از انتشار آن در شبکه اجتماعی ردیت (Reddit.com) با واکنش های جالبی از سوی مخاطبان خود مواجه شد. بسیاری معتقد بودند که اساسا این سوال هوش یا آزمون شناسایی صاحبخانه از دزد فاقد یک پاسخ واقعی و درست است. برخی دیگر از طرح سوال خواسته بودند که خود زودتر پاسخ را ارائه دهد. همه این واکنش ها نشان داد، که تنها یک فرد تیزبین و باهوش می تواند در زمان ۵ ثانیه ای آزمون شناسایی صاحبخانه از دزد را تحلیل و پاسخ دهد.

آزمون شناسایی صاحبخانه از دزد

آیا به دنبال سخت ترین ترین و جذاب ترین بازی های فکری، معماها ، تست ها و … در اینترنت هستید؟ بخش تفریح و سرگرمی مجله خبری اول فارس به روزترین و جذاب ترین سوالات هوش تصویری را با شما به اشتراک می گذارد. شما با کمک این آزمون ها و سوالات هوش می توانید به بهترین شکل ممکن مغز خود را ورزش و تمرین دهید.

افزایش فعالیت مغز که نقش اصلی و کلیدی در بدن را ایفا می کند، می تواند به افزایش هوش و مهارت های شناختی شما کمک زیادی بکند. پس تلاش کنید به صورت روزانه و مرتب انجام بازی های فکری را در برنامه روزانه خود قرار دهید.

در آزمون شناسایی صاحبخانه از دزد، شما باید به پلیس کمک کنید! در تمرین ذهنی امروز،  دو نفر را با اسلحه در وسط یک اتاق را می بینید که فقط یکی از آنها دزد مسلح است. فرد دیگر صاحبخانه است که توانسته است به گونه ای پلیس را مطلع کند. پلیس سر صحنه حاضر می شود، اما دو نفر را می بیند که بر روی هم اسلحه کشیده اند!

به نظر شما کدامیک صاحبخانه و کدامیک دزد مسلح است؟ به پلیس کمک کنید که بتواند زودتر تصمیم گرفته و دزد را خلع سلاح کند. زمان ۵ ثانیه شما از هم اکنون که تصویر را می بینید شروع شد!

 

آزمون شناسایی صاحبخانه از دزد2

.

 

.

.

.

 

.

.

.

.

 

.

پاسخ آزمون شناسایی صاحبخانه از دزد

شما فقط ۵ ثانیه فرصت داشتید تا دزد را شناسایی کنید. آیا نیاز به مشاوره دارید؟ از هر گونه حواس پرتی اجتناب کنیدو جزئیات را بررسی کنید. ۵ ثانیه دیگر نیز به شما فرصت می دهیم.

.

.

.

.

.

.

پاسخ را بدست نیاوردید؟ اگر تا اینجا پیش رفتید، ممکن است هنوز مهارت های یک کارآگاه را نداشته باشید، بنابراین ما پرونده حل شده را به شما ارائه می دهیم. پاسخ شما را شگفت زده خواهد کرد.

دزد فردی است که در سمت چپ تصویر قرار دهد. دقت کنید او اسلحه را در دست راست خود گرفته است و این نشان می دهد که او راست دست است. اما به اشیا علامتگذاری شده در تصویر نگاه کنید. همه برای یک چپ دست طراحی شده اند. فرد سمت راست اسلحه را به دست چپ خود گرفته است. این نشان می دهد که این خانه شخصی او است و وی صاحبخانه است.

آزمون شناسایی صاحبخانه از دزد3

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

امیدوارم از آزمون شناسایی صاحبخانه از دزد استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی اول فارس مشاهده و مطالعه کنید. نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید برایتان جالب باشد

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار