چاپ کد خبر: 69342
8 مهر 1400

وام ۱۰۰ میلیون تومانی حامی گندم بانک کشاورزی+شرایط پرداخت

بانک کشاورزی بعنوان یکی از بانک های تخصصی فعال در حوزه کشاورزی تسهیلاتی را به عنوان طرح حامی گندم به کشاورزان سراسر کشور پرداخت می کند.

بر اساس این گزارش، بانک کشاورزی باهدف افزایش رضایتمندی کشاورزان گندمکار و مدیریت بهتر پروژه خرید تضمینی گندم ، «حساب حامی گندم» را برای گندم کاران افتتاح می کند.
به گزارش اول فارس به نقل از بانک کشاورزی شرایط و ضوابط دریافت این تسهیلات به شرح ذیل می باشد:

  خدمت تسهیلاتی حامی گندم

نوع حساب

حامی گندم

حامی گندم

نرخ سپرده گذاری

یک درصدی

یک درصدی

حداقل مبلغ سپرده گذاری

۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال

۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال

حداقل مدت سپرده گذاری

۲ ماه پس از افتتاح حساب

۶ ماه پس از افتتاح حساب

نرخ سود تسهیلات

ده درصد

ده درصد

ضریب پرداخت تسهیلات

یک برابر میانگین ۲ ماهه

یک برابر میانگین ۶ ماهه

سقف تسهیلات

۱.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال

۱.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال

مدت باز پرداخت و تعداد اقساطی

یک قسطی: حداکثر ۳ ماهه

یک قسطی: حداکثر ۱۰ ماه

چند قسطی (ماهیانه): حداکثر ۸ ماهه

چند قسطی (ماهیانه): حداکثر ۲۴ ماهه

تضمین تسهیلات

حداقل معادل ۲۰ درصد از مطالبات بانک می بایست وثیقه به صورت سپرده نقدی (از محل سپرده های حامی گندم) و مابقی آن از ترکیب تضامین در قالب بخشنامه های ابلاغی اخذ شود.

  • حساب کوتاه مدت ۱% حامی گندم برای مشتریان فعال در بخش گندم به صورت متمرکز افتتاح شده است. 
     این حساب متصل به کارت های مشتریان است.
     در صورتی که مشتری هیچ نوع کارتی نداشته باشد و متقاضی استفاده از کارت باشد؛ می تواند از طریق شعبه اقدام به صدور کارت بر روی این حساب کند.
     در صورت تمایل مشتری به استفاده از این حساب به عنوان پیش فرض برای استفاده در سایر خودپردازها و پایانه های فروش سایر بانک ها می تواند به شعب بانک کشاورزی مراجعه و نسبت به تغییر پیش فرض اقدام کند.
این گزارش حاکیست «حساب حامی گندم» خدمتی جدید از بانک کشاورزی برای کشاورزان گندم کار است که امکان اتصال به کارت الکترونیکی بانکی را دارد و بلافاصله پس از واریز وجوه خرید تضمینی گندم به این حساب، پیامک اطلاع رسانی برای صاحب حساب ارسال می شود.
کشاورزان گندمکار می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره  «حساب حامی گندم» به شعب بانک کشاورزی مراجعه کنند.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

ح م شنبه , ۱۰ مهر ۱۴۰۰ - ۴:۱۱

با سلام علکیم
آقای ریٔسی ریس جمهور محترم انقلابی جمهوری اسلامی ایران و وزیران محترم دولت سیزدهم و ریس خصوصی سازی سهام عدالت … حضرت آیت الله خامنه رهبر فرزانه ایران دستور دادند سهام عدالت آزاد سازی شوند و کسانی که فروختند پول فروش فروشندگان واریز کنید چرا به حرف رهبری گوش ندادید؟؟؟و چرا پول فروشندگان از سال ۹۹ واریز نمیکنید؟؟؟ من یک معلول شدید از سه عضو بدنم معلولیت دارم…دخترم تازه ازدواج کرده دلم خوش بود سهام عدالت ۴ عضو خانواده فروش میزارم وگذاشتم تا براش جهزیه جور کنم فروش که گذاشتم واریزی خبری نیست ؟؟؟ لطفا پول فروش سهام عدالت از سال ۹۹ واریز کنید من معلول از کجا جهزیه دخترم جور کنم؟؟؟ بهزیستی هم میگه درتوان ما فقط ۵۰۰هزار هست کمک کنیم الان ۵۰۰هزار چی میدن؟؟؟؟ و آقای قالی باف ریاست محترم ریس مجلس و نمایندگان عزیز خواهشمندم واریز فروش سهام عدالت شروع کنید واریز کنید پاره ای از مشگلات ما حل شود بی نهایت سپاسگزارم
@mbghalibaf
@ejeii_org
@swo.ir
@raisi_org
@mbghalibaf

احمدی جمعه , ۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰:۵۴

چه نوع ضمانتی باید داشته باشیم

آخرین اخبار