چاپ کد خبر: 131359
21 دی 1402

تصاویر شگفت انگیز خانه ۲۴ متری با تمام امکانات ، مقاوم و با کیفیت

طراحی خانه به واسطه شیب سقف مقداری از سادگی یک طرح مستطیلی صرف خارج می شود.

 شرکت نیو فرانتیر دیزاین (New Frontier Design) به واسطه ارائه طرح هایی برای خانه های کوچک مشهور است. یکی از طرح های این شرکت به نام “لونا”، خانه ای جمع و جور با طراحی بیرونی ساده است. این خانه از جنس فولاد به رنگ سیاه مات ساخته شده است.

طراحی خانه به واسطه شیب سقف مقداری از سادگی یک طرح مستطیلی صرف خارج می شود. از سوی دیگر، پنجره ای از سقف تا کف امکان مشاهده بدون مانع چشم اندازهای اطراف را فراهم می کند. این خانه کوچک می تواند به عنوان اقامتگاهی برای دوستداران طلوع و غروب خورشید عمل کند. هدف از طراحی آن این بوده است که مردم ارتباطی دوباره با چشم اندازهای طبیعی داشته و شلوغی و سرعت بالا در شهرها را فراموش کنند.

خانه 24 متری با تمام امکانات ، مقاوم و با کیفیت 1

فضای داخلی گرم و جذاب

تیم طراحی در شرکت نیو فرانتیر دیزاین از رنگ ها و مواد گرم برای ساخت فضای داخلی خانه لونا استفاده کرده اند. سطوح سفید و تمیز همراه با بافت های مختلف و کف پوش های رنگ روشن فضایی درخشان تر ایجاد کرده و تضاد خوبی با سطوح تیره تر چوبی و سیاه و همچنین سبزی گیاهان دارند.

امکان دسترسی به بخش زیر شیروانی با استفاده از یک پلکان وجود دارد که در آن یک تختخواب بزرگ قرار دارد. به لطف استفاده از یک دیوار پنجره شیشه ای می توان از این قسمت نیز به چشم اندازهای زیبای بیرون دید داشت. به این ترتیب، محل خواب در خانه لونا بزرگتر از آنچه هست به نظر می رسد، بدون این که تنگی یا شلوغی احساس شود. چیدمان فضاهای ذخیره سازی و انباری نیز به صورت هوشمندانه انجام شده و طراحان از کوچکترین فضاها نیز به بهترین شکل ممکن بهره برده اند.

خانه 24 متری با تمام امکانات ، مقاوم و با کیفیت 6

چراغ های ال ئی دی نواری در پشت سطوح در سراسر فضای داخلی پنهان شده اند. آنها کارکرد و راحتی را در اولویت قرار می دهند و افزون بر این به افزایش جذابیت و زنده بودن فضای داخلی کمک می کنند. این خانه جمع و جور دارای یک حمام نیز است تا تمام امکانات لازم برای ساکنان در دسترس باشند.

کمک به برقراری ارتباط دوباره مردم با طبیعت یکی از دلایل اصلی و علایق تیم نیو فرانتیر دیزاین برای طراحی و ساخت خانه های کوچک است. بسیاری از مشتریان این شرکت دارای یک ملک بکر و زیبا هستند که ساخت یک خانه عادی در آن به زمان و هزینه زیادی نیاز دارد. خانه های جمع و جور آماده استفاده راه حلی عالی برای این شرایط هستند.

خانه 24 متری با تمام امکانات ، مقاوم و با کیفیت 14

مساحت هر واحد ۲۴ متر مربع است. وزن هر واحد ۵۸۹۷ کیلوگرم است. از منظر ابعاد، هر واحد برابر با ۷.۶ متر در طول، ۲.۶ متر در عرض و ۴.۱ متر در ارتفاع توسعه یافته است. قیمت پایه واحد از ۹۵ هزار دلار آغاز می شود.

خانه 24 متری با تمام امکانات ، مقاوم و با کیفیت 14

خانه 24 متری با تمام امکانات ، مقاوم و با کیفیت 13

خانه 24 متری با تمام امکانات ، مقاوم و با کیفیت 12

خانه 24 متری با تمام امکانات ، مقاوم و با کیفیت 10

خانه 24 متری با تمام امکانات ، مقاوم و با کیفیت 7

خانه 24 متری با تمام امکانات ، مقاوم و با کیفیت 8

خانه 24 متری با تمام امکانات ، مقاوم و با کیفیت 5

خانه 24 متری با تمام امکانات ، مقاوم و با کیفیت 3

خانه 24 متری با تمام امکانات ، مقاوم و با کیفیت 11

خانه 24 متری با تمام امکانات ، مقاوم و با کیفیت 2

خانه 24 متری با تمام امکانات ، مقاوم و با کیفیت 4

خانه 24 متری با تمام امکانات ، مقاوم و با کیفیت 9

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار