چاپ کد خبر: 137020
24 اسفند 1402

تعطیلی ۷ مرکز زیبایی خانگی در شیراز که مجوز هم نداشتند

تعطیلی 7 مرکز زیبایی خانگی در شیراز که مجوز هم نداشتند

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز از شناسایی و تعطیلی هفت مرکز غیرمجاز زیبایی در شیراز از ابتدای اسفند امسال تاکنون خبر داد.
به گزارش اول فارس، مهرداد شریفی گفت: با پیگیری و تلاش‌های کارشناسان اداره نظارت و کمیسیون ماده ۱۱ تعزیرات حکومتی امور بهداشتی درمانی دانشگاه، هفت مرکز غیر مجاز ارایه دهنده خدمات زیبایی از ابتدای اسفند سال جاری تاکنون در شیراز شناسایی و تعطیل شده است.

او با تاکید بر اینکه هر گونه خدمات پزشکی بدون حضور پزشک، حتی در مراکز دارای مجوز، اقدام غیرقانونی و مخاطره آمیز است، افزود: همه مکان‌های ارایه دهنده خدمات پزشکی، باید مجوز قانونی و تابلوی معتبر داشته باشند.

شریفی ادامه داد: دخالت افراد بدون صلاحیت در امور سلامت، به لحاظ قانونی تخلف و جرم محسوب شده و با افراد خاطی برابر قانون برخورد می‌شود.

این مقام مسئول در دانشگاه اظهار کرد: مراجعه شهروندان به مراکز غیر مجاز زیبایی که اغلب در منازل مسکونی و به صورت غیرمجاز در حال فعالیت هستند، منجر به ایجاد آسیب و صدمات جبران ناپذیر می‌شود.

معاون درمان دانشگاه توصیه کرد: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه تخلف در حوزه درمان، می‌توانند موضوع را با شماره تلفن‌های ۱۹۰ و ۱۸۱۹، به صورت شبانه‌روزی گزارش دهند.

برچسب ها:
نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار