چاپ      کد خبر: 143536
28 اردیبهشت 1403

تقدیر از تلاش های کارکنان دانشگاه علوم پزشکی شیراز در روز ارتباطات و روابط عمومی

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، از تلاش های همکاران این مجموعه در جای جای استان قدردانی کرد.

تقدیر از تلاش های کارکنان دانشگاه علوم پزشکی شیراز در روز ارتباطات و روابط عمومی

به گزارش اول فارس به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، مهندس «ابوذر پاریزی» با گرامیداشت فرا رسیدن هفته روابط عمومی و هفدهم می، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، شعار گرامیداشت این هفته در سال ۱۴۰۳ را شعر «بیا تا قدر یکدیگر بدانیم/که تا ناگه ز یکدیگر نمانیم» از دیوان شمس عنوان کرد.

در متن پیام مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز به این مناسبت آمده است:

سخن از روابط عمومی و نقش و جایگاه آن به ویژه به عنوان عضوی مشخص از سازمان ها در کشور ما اگرچه دیرزمانی نمی پاید، اما به واسطه کوشش و نبوغ اجتماعی فعالان این عرصه، اکنون به عنوان ساختاری ضروری قابل تعریف است که با پیوند توامان رسالت های سازمانی و اولویت های جامعه، می کوشد در پویایی مجموعه خود به نحوی کارآمد نقش آفرینی داشته باشد.

اما این نقش آفرینی در روابط عمومی نظام سلامت و آنجا که رسانه و دانش ارتباطات به مثابه ابزاری در تسری سلامت تعبیر می شود، در قامت مسوولیتی اجتماعی رخ می نماید که تحقق آن، عزم و اراده ای شبانه روزی، دانشی غنی و همتی رفیع می طلبد تا موهبت سلامت، هدفی دست یافتنی باشد برای آحاد جامعه و این مهم در دنیای امروز، در شتاب فزاینده توسعه فناوری های ارتباطی، تنها به مدد حضوری همه جانبه و تلاشی بی وقفه میسر خواهد گردید.

امسال هفته ملی روابط عمومی و ارتباطات بر محور یکی از اهداف و وظایف عرصه روابط عمومی تمرکز یافته که بهره مندی از آن در برنامه ریزی های روابط عمومی می تواند به عنوان بنیانی اثرگذار در تحقق نقش این حوزه در صلح و توسعه پایدار، تعریف شود؛ شعار «بیا تا قدر یکدیگر بدانیم/که تا ناگه ز یکدیگر نمانیم» با هدف قرار دادن اهمیت همدلی اجتماعی به عنوان یکی از نیازهای اساسی جوامع امروزی، به فعالان این عرصه یادآور می شود چه رسالت خطیری را در برابر جامعه بر عهده داشته و نیاز است این رویکرد را در مسیر برنامه ها و اهداف خود به نحو جدی تری عملیاتی سازند.

در مجموعه روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز همواره تلاش بر این بوده که با نگاهی جامع نسبت به مجموعه دانشگاه در تمامی ارکان، جامعه از این خدمات آگاهی یافته و از سویی دیگر در تعاملی دوسویه، دغدغه های مردمی نیز به مسوولان و تلاشگران عرصه سلامت استان انعکاس یابد که این مهم با کوشش در راستای همسویی با تحولات روز عرصه رسانه، در حال پیگیری است.

اما خدمت به عنوان عضوی از خانواده سلامت، به ویژه در تعامل همه جانبه با تمامی اجزای این مجموعه به عنوان روابط عمومی مجموعه، مستلزم حضوری فارغ از زمان، به نحوی شبانه روزی و تلاشی فراتر از مقیاس های سازمانی است که همکاران پرتلاش و ساعی من، در تمامی واحدهای زیرمجموعه دانشگاه اعم از بخش ستادی، معاونت ها، شبکه های بهداشت و درمان، بیمارستان ها، دانشکده و دیگر واحدهای زیرمجموعه، با حضور و همراهی سازنده با مجموعه در تمامی رویدادها، برنامه ها و بحران ها، کوشیده اند رسالت های حقیقی این حوزه را به نحوی پیشگامانه و رو به جلو، محقق سازند و تصویرگر مفاهیم متعالی امید و همدلی در خانواده بزرگ سلامت باشند.

بیشتر بخوانید:

تاثیر مصرف زینک بر درمان و کوتاه شدن دوره سرماخوردگی

دقیقا چند ساعت در شبانه‌روز بشینیم، بایستیم و بخوابیم؟

به بهانه این مناسبت، بر خود لازم می دانم این روز را به تمامی همکاران شریف و متعهد خود که خالصانه، کوشیده اند در تمامی عرصه ها همدوش و همراه مجموعه باشند، صمیمانه تبریک و تهنیت گفته و قدردان عزم و اراده شما عزیزان در امیدبخشی و انگیزه آفرینی در مجموعه هستم.

با آرزوی سعادت و سربلندی برای یکایک اعضای محترم خانواده روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، امیدوارم تلاش های خالصانه شما عزیزان، سلامت را در فارس، روزافزون و پرفروغ سازد.

مهندس ابوذر پاریزی

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار