چاپ کد خبر: 138057
5 فروردین 1403
مدیرکل راهداری فارس:

تمام راه ها و جاده های استان فارس علی‌رغم بارش باران باز است

سرپرست اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس گفت: به رغم بارش باران در تمام نقاط استان، تردد در همه محورهای مواصلاتی فارس به شکل روان جریان دارد و راه‌ها باز است.

محسن عمادی 1

محسن عمادی امروز، ۵ فروردین در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب گفت: طی روزهای اخیر تاکنون که شاهد بارش باران در اکثر نقاط استان هستیم هیچ مشکلی برای تردد خودروها ایجاد نشده و تردد در تمام محورها جریان دارد.

وی ادامه داد: بر اساس اطلاعات دریافتی از سامانه‌های هوشمند جاده‌ای و گزارش‌های اعلام شده از همکاران راهداری مستقر در محورها، بارش‌ها در محورهای منتهی به شیراز، مرودشت، آباده، اقلید، خرامه، ارسنجان، دشت ارژن، کوه چنار، کازرون، نورآباد، رستم، سپیدان، جهرم، فراشبند، قیر و کارزین، فیروزآباد، کوار، فسا، سروستان، پاسارگاد، زرین دشت، داراب و استهبان به شکل باران و در محور سپیدان به اقلید به شکل برف است.

وی اظهار کرد: ۵۰۰ راهدار در قالب ۷۵ اکیپ به همراه ۳۵۰ دستگاه انواع ماشین آلات سبک، سنگین و نیمه سنگین راهداری برای برقراری ترددی ایمن و روان در تمام محورها به حالت آماده باش حضور دارند.

سرپرست اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس افزود: ۵۲ راهدارخانه بعلاوه ۶۵ مجتمع خدماتی رفاهی در محورهای مواصلاتی استان آماده خدمات‌دهی به مسافران نوروزی و کاربران جاده‌ای هستند.

عمادی به رانندگان توصیه کرد که با توجه به بارش باران و لغزنده بودن جاده‌ها، قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را به دقت رعایت کنند و در صورت احساس خستگی و خواب آلودگی، خودروی خود را در مکانی ایمن متوقف کنند و پس از استراحت و رفع خستگی سفر خود را ادامه دهند.

برچسب ها:
نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار