توقیف تریلی کشنده ولوو در اتوبان اصفهان-شیراز

توقیف تریلی کشنده ولوو در اتوبان اصفهان-شیراز

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان فارس گفت: با هوشیاری ماموران، راننده قاچاقچی در انتقال ۲۴ هزار و ۲۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق به استان‌های مرزی ناکام ماند. عکس تزئینی است به گزارش اول فارس، سرهنگ “احمدرضا خرم” با اعلام خبر اظهار داشت: در راستای طرح مبارزه با قاچاق سوخت و با هدف جلوگیری از هدر رفت […]

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان فارس گفت: با هوشیاری ماموران، راننده قاچاقچی در انتقال ۲۴ هزار و ۲۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق به استان‌های مرزی ناکام ماند.

ناکامی قاچاقچی در انتقال 24 هزار لیتر سوخت قاچاق در فارس

عکس تزئینی است

به گزارش اول فارس، سرهنگ “احمدرضا خرم” با اعلام خبر اظهار داشت: در راستای طرح مبارزه با قاچاق سوخت و با هدف جلوگیری از هدر رفت سرمایه‌های ملی، ماموران انتظامی پلیس امنیت اقتصادی استان فارس از تردد یک دستگاه تریلی کشنده ولوو حامل سوخت در اتوبان اصفهان-شیراز مطلع و بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران انتظامی پس از هماهنگی قضایی به محل مورد نظر اعزام و خودرو مورد نظر را مشاهده و آن را برای بررسی بیشتر به مقر انتظامی دلالت دادند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان با بیان اینکه در بازرسی از این کامیون ۲۴ هزار و ۲۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق کشف و راننده پس از سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد، گفت: کارشناسان ارزش سوخت‌های مکشوفه را ۷ میلیارد و ۲۶۰ میلیون ریال برآورد کردند.

مطالب مرتبط

اعلام محدودیت های «تکراری» استانداری برای سیل اتباع افغانستانی در استان فارس(+ویدئو)

اطلاعیه محدودیت ترافیکی یکماهه در مسیر غرب به شرق بلوار چمران شیراز

مرگ ۵ نفر بر اثر بیماری هاری در شیراز

نظرات