چاپ کد خبر: 133632
17 بهمن 1402

توقیف لندکروز ۱۲ میلیاردی و بازداشت راننده اش که هیچ چیزش با هم مطابقت نداشت !

فرمانده انتظامی شهرستان کوه‌چنار از توقیف لندکروز قاچاق به ارزش ۱۲۰ میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

لندکروزپ

به گزارش اول فارس، سرهنگ “حسینعلی شیروانی” با اعلام این خبر  بیان کرد: ماموران انتظامی کوه‌چنار حین گشت‌زنی در سطح حوزه استحقاظی به یک خودرو تویوتا لندکروز مشکوک و آن را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی افزود: پس از بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد مشخصات شاسی و موتور با پلاک الصاقی مطابقت ندارد و خودرو مذکور فاقد مدارک گمرکی بوده و به صورت قاچاق وارد کشور شده است.

فرمانده انتظامی کوه‌چنار با بیان اینکه برابر نظر کارشناسان ارزش خودرو مذکور ۱۲۰ میلیارد ریال برآورد شده است، گفت: راننده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد.

سرهنگ “شیروانی” از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرمجاز از جمله قاچاق و توزیع کالاهای ممنوعه توسط افراد سودجو و فرصت‌طلب، موضوع را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

ناشناس جمعه , ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۶

سلام، کار خوبی کردین گرفتینش، چرا باید سوار خودروی بشه که جانش در امنیته۔ هرچه زودتر برای تنبیهش سوار پرایدش کنید تا درس عبرتی برای سایر مردم بدبخت بشه و در جهت حفظ جانشان تلاشی نکنن۔ درود بر دولتمردان جانگیر

ناشناس پنجشنبه , ۱۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۵۴

کاری کردن که ماشین اوراقی دبی و کشورهای خاورمیانه شده ارزوی جوانان ما …. چون ایران گاری سازی داره

اشکان پنجشنبه , ۱۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۴:۱۵

میدونید چرا ؟
چون ما مردم ایران ارزش نداریم ماشین خوب سوار شیم همون پراید اونم بصورت تاکسی از سرمون زیاده اگر نه گمرک برداشته میشد حداقل در مورد خوراکی و خودرو ولی در هر صورت بازم هستیم و فقط ایشان مگه به دادمان برسه اونم با ی دستور والله مسئولین به فکر ماها نیستن

احمد چهارشنبه , ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۱

اینکه اشکالی نداره اینجا هیجیزس باهم مطابقت نداره

آخرین اخبار