چاپ کد خبر: 144377
7 خرداد 1403

توقیف یک کوئیک در استان فارس که پرش طلا بود

در بازرسی دقیق از این خودرو ۳۱۲ گرم طلا، ۱۶ عدد ربع، نیم و سکه تمام بهار آزادی، ۲۲۰ دلار و مقداری شمش (طلای آب شده) کشف شد.

به گزارش اول فارس ، سردار یوسف ملک‌زاده در تشریح این خبر بیان کرد: در راستای طرح برخورد با قاچاق، سارقان و مخلان نظم و امنیت، مامورانانتظامی شهرستان نی‌‎ریز حین گشت‌زنی و کنترل خودروهای عبوری به یک سواری کوئیک حامل راننده و همسرش مشکوک و برای بررسی بیشتر آن را متوقف کردند.

وی با بیان اینکه راننده و سرنشین دچار استرس و اظهارات ضد و نقیض داشتند، افزود: ماموران انتظامی به افراد مشکوک و با هماهنگی قضایی اقدام به بازرسی از سواری کوئیک کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان فارس ادامه داد: در بازرسی دقیق از این خودرو و همچنین کیف سرنشین، ۳۱۲ گرم طلا، ۱۶ عدد ربع، نیم و سکه تمام بهار آزادی، ۲۲۰ دلار و مقداری شمش (طلای آب شده) کشف شد.

سردار “ملک‌زاده” خاطر نشان کرد: در بررسی‌های تخصصی مشخص شد که راننده از سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار می‌باشد که با همدستی ۲ نفر از دوستانش در استان کرمان اقدام به ۳ فقره سرقت منزل کرده‌اند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه ارزش اموال مسروقه برابر نظر کارشناسان ۱۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال برآورد شده است، گفت: در بررسی‌های تکمیلی مشخص شد که متهم از سارقان بسیار حرفه‌ای می‌باشد که تحت تعقیب پلیس استان‌های اردبیل، چهارمحال و بختیاری، قم، البرز، اصفهان، یزد و کرمان نیز می‌باشد.

بیشتر بخوانید:

روش صحیح کاشت گیاه جعفری در خانه و شرایط نگهداری آن

چگونه ریمل خشک شده را مثل روز اول رقیق کنیم؟

وی خاطر نشان کرد: سهل انگاری مالباختگان در نگهداری اموال گران قیمت مثل طلا و پول زیاد در منزل و ضعیف بودن حفاظت فیزیکی ساختمان و آپارتمان‌ها و عدم بکارگیری نگهبان، دوربین با کیفیت، آژیر خطر، نرده فلزی و … از دلائل عمده افزایش سرقت‌ها می باشد که می‌طلبد شهروندان هشدارهای پلیس را جدی بگیرند تا سارقان نتوانند به اهداف شوم خود دست یابند.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار