چاپ کد خبر: 55910
13 خرداد 1400

تیکه سنگین بهاره افشاری به رامبد جوان در خندوانه+تصاویر

 به گزارش اول فارس، شب گذشته رامبد جوان در برنامه «خندوانه» میزبان بهاره افشاری بازیگر سینما و تلویزیون بود.

افشاری در برنامه جوان، درباره ادامه فیلمسازی اش گفت: یک فیلم دیگر در ادامه مسیر دو فیلم قبلی باید بسازم. اما شاید بعد از آن دیگر فیلمی نسازم؛ علاقه مندی من بیشتر به مستند است.

وی ادامه داد: فیلم اول من یک مستندی درباره قضاوت بود و فیلم دوم در ادامه فیلم اول ساخته شد که آن قضاوت‌ها چه بلایی سر یک قهرمان‌ می‌آورد. فیلم سوم در ادامه این دو فیلم است.

افشاری عنوان کرد: یک خانم سوپراستار باید نقش اصلی فیلم من را بازی کند که فعلاً قطعی نشده است. تا الان فقط نگارش فیلم انجام شده و نمی‌توانم اسمی از بازیگر آن بیاورم.

در بخشی از گفت و گو افشاری از رامبد جوان درباره انگیزه ادامه دادن خندوانه سوال کرد. او پاسخ داد: چندین نکته وجود دارد؛ من چند فصل خندوانه را ساختم و مردم همیشه وقتی من را می‌بینند، سراغ خندوانه را می‌گیرند.

وی ادامه داد: من جملاتی از مردم شنیدم که خیلی عجیب بود. حرف هایی که ناخودآگاه یا خودآگاه برایم ایجاد مسئولیت می‌کند. مثلا یک‌خانم ۸۰ ساله می‌گفت که همسرش چند سالی است فوت کرده و بچه هایش خارج از ایران زندگی می‌کنند و او تمام لذتش این بود که شب خندوانه را ببیند. او می گفت حتی با بچه هایم درباره صحبت‌های جناب خان و مهمانان حرف می‌زنم.

جوان عنوان کرد: وقتی شما یک برندی را می‌سازید و مجموعه را به کمک همکاران سر و سامان می‌دهید، رها کردن آن کار سختی است. تعداد قابل توجهی  از همکاران در خندوانه کار می‌کنند و اگر خندوانه ساخته نشود، آن‌ها کمتر کار می‌کنند. آن‌ها هم من را تشویق می‌کنند تا خندوانه ساخته شود. بیش از ۱۵۰ نفر مشغول به ساخت این برنامه اند.

مجری برنامه خندوانه توضیح داد: چیز‌های عجیبی را در خندوانه تجربه کردم و یاد گرفتم. هر کاری دلم می‌خواست به عنوان برنامه ساز انجام دادم. خندوانه برنامه پرقدرتی است تا بتواند کار‌های بزرگ اجتماعی انجام دهد. در این برنامه کمپین‌های خوبی را شاهد بودیم که مردم حمایت کردند. ما در در معمولی‌ترین شب‌ها ۳۰ میلیون بیننده داریم و در رکورد هایمان ۶۰ میلیون بیننده. کجا می‌توان این عدد‌ها را به دست آورد؛ فقط در تلویزیون است.

افشاری هم ادامه داد: من هم اینها را تجربه کردم؛ مخاطب تلویزیون قابل مقایسه با بقیه رسانه ها نیست. من ۵ فیلم اکران نشده دارم که به دلیل کرونا اکران نشده است. هر پنج فیلم از نظر من قابل دفاع هستند. شرایط اکران به صورت آنلاین سخت است و برای اکران در سینما هم مردم با شرایط کرونا استقبال نمی‌کنند. برای همین ، اگر در تلویزیون فیلمنامه درخشان باشد با کمال میل کار می‌کنم.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

مهدی دوشنبه , ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۲:۵۱

باور کنید هر کدوم از شماها موقعیت رامبد جوانو داشتید میرفتید بچتونو امریکا بدنیا میاوردین
پس علکی این شخصو نکوبید??

ناشناس شنبه , ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۰

همه مثل……..نیستن که هر چیزی به ذهنشون بیاد رو تو بوق و
کرنا کنن

ناشناس شنبه , ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۰:۰۷

زندگی شخصی هر کس به خودش مربوطه یاد بگیرید تو زندگی کسی دخالت نکنید

ناشناس جمعه , ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۶

خندوانه دیگه چیه.؟؟؟؟؟ ۳۰ میلیون..تو رو خدا با اعداد بازی نکنین..این برنامه از وقتی جوان رفت آمریکا همون یه ذره بیننده هم که داشت ..همونا رو هم از دست داد

ناشناس پنجشنبه , ۱۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۸

به کسی چه ربطی داره بچش کجا به دنیا آورده! خیلی از مسئولین حکومتی ما هم نوه هاشون توی انگلیس یا کشورهای دیگه بدنیا آوردن این که یه هنرمند و مسئولیت سیاسی نداره

مهدی پنجشنبه , ۱۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۷

اقای جوان،چرااینقدرخودتودست بالاگرفتی؟آخه کی گفته تو۳۰میلیون بیننده داری؟میدونی چه عددبزرگیه؟من راننده اسنپ هستم،اگرواقعااین همه بیننده داشتی ازهر۲نفر۱نفرراجب شمانظرمیدادویافکرمیکردبه شما…هبچکس وهیچ جاحرفی ازشماوبرنامه تون نیست.هرکس هم توخونه تلویزیون داره،بیننده خندوانه نیست!روزگاربه من ثابت کرده؛هرکس خودبزرگپنداری داره،هیچ نیست…..دقیقا کارشما والانت….سی میلیون بیننده!!!!!!!!!!!!

ناشناس پنجشنبه , ۱۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۲

پول داره دوست داره بچه شو اونور بدنیا بیاره که تو بدبختی بزرگ نشه. این فرد به نظرم به بچش خیلی لطف کرده. شما هم یا از حسودی داری میسوزی یا نفست از جا عه گرم بلند میشه

ناشناس پنجشنبه , ۱۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۴

به نظر منم مهم نیست
اونم یه انسانه و انسانها اشتباه میکنن و معصوم نیستن . هر انسانی بهترین ها را برای خودش و بچش میخواد و ما هم هر کدام بتونیم همین کار را انجام میدیم .
اون داره سعی میکنه برای مردم کشورش برنامه خوبی درست کنه و مردم حداقل یکی دوساعت سرگرم بشن . در جای خودش داره تلاش میکنه و این ستودنی است .
ای کاش ما هم هر کدام در جایی که هستیم تلاش میکردیم برای بهتر شدن ، به جای اینکه بخواهیم بقیه درست بشن

Aziz پنجشنبه , ۱۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۰

خوب همکارن باهم کارکردن چون بچش رو تو امریکا به دنیا اومده دلیل برخائن بودنش نمیشه واقعان.چرا یک عده درباره رامبد منفی فکر میکنن اینکهویک نفرو بکوبیم که آقا بهدفلانکجناحوسیاسی یا تبعه فلان کشور این میشه دوملیتی

عادل پنجشنبه , ۱۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۱

سلام متاسفم برای اشخاصی که برنامه خندوانه رو میبینن شخصی دو رو مانند آقای جوان که میگه دوستتون دارم ولی بچش رو میره آمریکا بدنیا میاره

مجید ارتش سرخ پنجشنبه , ۱۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۷

خیلی خانم بهاره افشاری را دوست دارم و براش آرزوی موفقیت میکنم

آخرین اخبار