چاپ کد خبر: 2412
16 آذر 1397

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه ها آغاز شد

 متقاضیان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته همه دانشگاه ها، موسسه های آموزش عالی دولتی و غیردولتی و دانشگاه آزاد اسلامی می توانند از صبح امروز- جمعه- با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور ثبت نام کنند.به گزارش اول فارس به نقل از  سازمان سنجش آموزش کشور دفترچه راهنمای آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۸ در دوره های روزانه، نوبت دوم، مجازی و پردیس خودگردان دانشگاه ها، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور و موسسات غیرانتفاعی را منتشر کرد که در پایگاه اطلاع ‌رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org در دسترس است.
ثبت نام در این آزمون تا بیست و پنجم آذرماه ادامه دارد و داوطلبان می توانند نسبت به انتخاب یک رشته امتحانی اصلی و یک رشته شناور اقدام کنند.
آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال آتی، پنجم و ششم اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ برگزار می شود.
همچنین ثبت ‌نام بیست و چهارمین المپیاد علمی- دانشجویی از امروز آغاز شد.

** پایان زمان ثبت نام آزمون دکتری
فرآیند ثبت نام در آزمون دکتری سال ۱۳۹۸ دانشگاه ها و مرکز آموزش عالی کشور نیز ساعت ۲۴ شامگاه گذشته- پنجشنبه- پایان پذیرفت.
آزمون نیمه متمرکز ورودی دوره دکتری سال ۱۳۹۸ برای پذیرش در دوره‌ های روزانه، نوبت دوم، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور، دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی غیرانتفاعی و پردیس های خودگردان سوم اسفند برگزار می شود.
ثبت‌نام این آزمون از ششم آذرماه آغاز و یک بار تمدید شده بود.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار