جریمه ۶۶ میلیاردی مسافری که می خواست از تهران به خارج بپرد

جریمه ۶۶ میلیاردی مسافری که می خواست از تهران به خارج بپرد

مرد مسافری که با همراه داشتن مقادیر زیادی ارز قصد خروج از کشور را داشت به ۶۶ میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شد. به گزارش اول فارس به نقل از اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، حمید القاصی مهر گفت: شعبه پنجم بدوی و ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز […]

مرد مسافری که با همراه داشتن مقادیر زیادی ارز قصد خروج از کشور را داشت به ۶۶ میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شد.

ارز +قاچاق+فرودگاه شیراز
به گزارش اول فارس به نقل از اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، حمید القاصی مهر گفت: شعبه پنجم بدوی و ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز پرونده قاچاق ۱۲۰ هزار و ۷۰۰ یورو را بررسی کرد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی شهرستان‌های استان تهران افزود: شعبه پس از رسیدگی و با توجه به مدارک موجود در پرونده، متهم را علاوه بر ضبط ارز به پرداخت ۶۶ میلیارد و ۳۸۶ میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.
القاصی مهر افزود: مأموران نیروی انتظامی از یک مسافر پروازهای خروجی در فرودگاه امام خمینی (ره) ارز قاچاق را کشف کردند و پرونده این تخلف برای بررسی به تعزیرات حکومتی ارسال‌شده بود.

بر اساس این گزارش  با توجه به ممنوعیت خروج بیش از ۵ هزار یورو ومعادل آن از کشور، متهمین این پرونده ها ، تحت عنوان قاچاق ارز مجازات  و علاوه بر جریمه نقدی تا ۳ برابر ارزش ریالی  ، ارزهای مکشوفه نیز ضبط می گردد   متهمین این پرونده ها ، تحت عنوان قاچاق ارز مجازات  و علاوه بر جریمه نقدی تا ۳ برابر ارزش ریالی  ، ارزهای مکشوفه نیز ضبط می گردد .

مطالب مرتبط

اعلام محدودیت های «تکراری» استانداری برای سیل اتباع افغانستانی در استان فارس(+ویدئو)

اطلاعیه محدودیت ترافیکی یکماهه در مسیر غرب به شرق بلوار چمران شیراز

مرگ ۵ نفر بر اثر بیماری هاری در شیراز

نظرات