• 27 / اردیبهشت 1402 / 20:26
  • شناسه خبر : 111987

جزئیات اخاذی ۱۰۰ سکه ای توسط مردان مسلح در کوار فارس/ خانه او به رگبار بسته شد

فرمانده انتظامی کوار گفت: ۲ نفر که با تهدید اسلحه قصد اخاذی ۱۰۰ سکه از یک شهروند داشتند دستگیر و روانه دادسرا شدند.

به گزارش اول فارس، سرهنگ سیدرحمان هاشمی با بیان این خبر بیان کرد: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر تهدید به قتل و اخاذی توسط ۲ نفر ناشناس، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: طی بررسی‌های مقدماتی مشخص شد فردی ناشناس بوسیله تلفن همراه با شاکی تماس و ضمن تهدید به قتل خود و پسرانش و درخواست ۱۰۰ سکه، به سمت خانه آن نیز با اسلحه کلاش اقدام به تیراندازی کرده است.

جزئیات اخاذی ۱۰۰ سکه ای توسط مردان مسلح در کوار فارس/ خانه او به رگبار بسته شد
فرمانده انتظامی کوار ادامه داد: کارآگاهان پلیس تحقیقات خود را آغاز و با انجام یکسری اقدامات تخصصی، موفق شدند در عملیاتی هدفمند و غافلگیرانه، عامل تهدید و همدستش را در مخفیگاهشان دستگیر کنند.

سرهنگ هاشمی تصریح کرد: متهمین در تحقیقات اولیه و پس از مواجهه با مستندات پلیس، اعلام داشتند پس از اطلاع از اینکه شاکی اوضاع اقتصادی خوبی دارد، به طمع دریافت ۱۰۰ سکه وی را تهدید به قتل کردیم که قبل از رسیدن به هدف پلید خودمان، توسط پلیس دستگیر شدیم.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در بازرسی از منزل متهمین ۲ قبضه اسلحه کلاش و شکاری و مقداری مهمات مربوطه قاچاق کشف شد، گفت: متهمین برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند.

بیشتر بخوانید:

کشف انبار ۱۶۰۰۰ میلیارد تومانی شکر احتکار شده در کوار فارس
آزادی ۵۰ زندانی با گذشت شاکی “پرونده خونین ” در یکی از روستاهای فارس
اعزام ۲۷ دانش‌آموز یک دبیرستان دخترانه کوار فارس به مرکز درمانی به دلیل مسمومیت

ثبت دیدگاه

  • بنده خدا

    تاریخ : ۲۹ - اردیبهشت - ۱۴۰۲

    آیا آن دو فقیر بودن؟