چاپ کد خبر: 102904
7 بهمن 1401

جزئیات و تصاویر انفجار مرگبار در بیمارستان امام سجاد یاسوج

ساعت ۱۶ عصر امروز جمعه هفتم بهمن ماه ۱۴۰۱ یک کپسول آتش نشانی جلوی درب بخش مراقبت های ویژه بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج منفجر شد.

رئیس بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج در خصوص حادثه انفجار کپسول آتش‌نشانی در این بیمارستان توضیحات جدیدی ارائه کرد.

طهماسبی روز ۷ بهمن ۱۴۰۱ ضمن رد برخی شایعات در فضای مجازی اظهار داشت: در این حادثه ۹ نفر مصدوم شدند که حال یکی از این افراد وخیم شده و متأسفانه فوت کرد، سایر مصدومین حال عمومی خوبی دارند.
وی در ادامه به جزئیات این حادثه اشاره کرده و گفت: چهل روز پیش ایمنی این کپسول توسط سازمان آتش‌نشانی بطور کامل تأیید شده و مستندات آن موجود است.
وی با بیان اینکه «این کپسول در حالی که در دیوار نصب بوده منفجر شده است» گفت: فعلا نمی توان اظهارنظر قطعی کرد و باید بطور دقیق علت این حادثه توسط کارشناسان بررسی شود و پس از آن اخبار بطور دقیق و شفاف برای افکار عمومی و مردم عزیز تشریح خواهیم کرد.
رئیس بیمارستان امام سجاد یاسوج در پایان از همه خواست از هرگونه اظهارنظر غیرکارشناسی و بدون سند در فضای مجازی پرهیز کنند.
به گزارش کبنا و به گفته محمد غلامنژاد رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، کپسول آتش نشانی در سالن انتظار جلوی درب آی سی یو بود، نه در بخش آی سی یو، به همین دلیل همراهان بیماران آسیب دیدند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج انفجار در بخش ICU بیمارستان امام سجاد یاسوج را تایید کرد.

“محمد غلام نژاد” در خصوص جزئیات این حادثه افزود: ساعت ۱۶ عصر امروز جمعه هفتم بهمن ماه ۱۴۰۱ یک کپسول آتش نشانی جلوی درب بخش مراقبت های ویژه بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج منفجر شد.

وی اظهارکرد: در پی این انفجار یک نفر آقای ۳۷ ساله همراه بیمار کشته و ۸ نفر شامل دو خانم و ۶ آقا مصدوم شدند که مصدومیت سطحی بودند و پس از اقدامات درمانی هر ۸ نفر ترخیص شدند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج تاکید کرد: علت انفجار به شکل دقیق هنوز مشخص نیست اما در حال بررسی است.

غلام نژاد تصریح کرد: ۴۰ روز پیش این کپسول شارژ شده بود و تاریخ انقضای این کپسول آتش نشانی تا سال ۱۴۰۲ بوده است.

گفتنی است که بیمارستان ۲۰۰تختخوابی امام سجاد (ع) شهر یاسوج بیش از سه دهه سابقه فعالیت دارد.

بیشترین خطر شکست عشقی و طلاق در این سن است

برچسب ها:
نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار