چاپ کد خبر: 100043
27 آذر 1401

جزئیات تکان دهنده قتل فروشنده زن در یکی از روستاهای فارس

فرمانده انتظامی “قیروکارزین” از دستگیری قاتلی خبر داد که به خاطر سرقت ۶ لنگه النگو، خانم ۵۵ ساله را به قتل رسانده بود.

حوادث- اخبار استان فارس|به گزارش اول فارس ، سرهنگ “قربانعلی روستا” با اعلام این خبر  اظهار داشت: ظهر روز گذشته (۲۶ آذر) در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره قتل در یکی از روستاهای اطراف شهرستان قیروکارزین، بلافاصله ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: ماموران انتظامی در بررسی‌های اولیه مطلع شدند که خانمی ۵۵ ساله به عنوان فروشنده در مغازه سوپر مارکت مشغول کار بوده که نوجوانی ناشناس وارد شده و پس از درگیری و سرقت ۶ عدد النگو از دست مقتول، وی را با دست خفه و متواری شده است.

فرمانده انتظامی “قیروکارزین” ادامه داد: ماموران خستگی‌ناپذیر پلیس آگاهی با انجام اقدامات فنی و شگردهای خاص پلیسی در کمتر از ۲۴ ساعت موفق شدند متهم که نوجوانی ۱۸ ساله بود را شناسایی و وی را در مخفیگاهش در همان روستا (محل وقوع قتل) شناسایی و آن را دستگیر کنند.

سرهنگ “روستا” با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهم ۶ لنگه النگو مسروقه کشف شد، گفت: قاتل در بازجویی اولیه علت و انگیزه قتل را سرقت طلاجات عنوان کرد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم برای سیر مراحل تحویل مراجع قضائی شد، تصریح کرد: پلیس همواره تلاش می‌کند برای نهادینه کردن نظم و امنیت در جامعه از ظرفیت‌های عظیم مشارکت عمومی استفاده کند و کسانی که بخواهند باعث اخلال در جامعه شوند برابر قانون با آنان برخورد قاطع می‌کند.

فال حافظ امروز ۲۸ آذر با تفسیر دقیق و زیبا/دلربائی همه آن نیست که عاشق بکشند

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار