چاپ کد خبر: 53288
19 اردیبهشت 1400

جزئیات جالب مراجعه یک سگ به اورژانس برای درمان+فیلم

به گزارش اول فارس به نقل از ایسنا ، انتشار فیلمی در فضای مجازی درباره پناه بردن عجیب یک سگ مصدوم به اورژانس در یکی از پایگاه های اورژانس جاده ای شهر باشت در استان کهگیلویه و بویراحمد، باعث شگفتی بسیاری از مردم شده است.

«سید محمد تقی پور»، این تکنیسین اورژانس که کار مداوای سگ را انجام داد، در خصوص جزئیات این ماجرای عجیب گفت: عصر روز شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه با همکارم به نام صادق آسان در پایگاه جاده ای اورژانس دوراهی باشت شیف بوده ایم که هنگام اذان مغرب یک سگ لنگ لنگان از درب پایگاه وارد شد.

وی افزود: وقتی وارد محوطه پایگاه اورژانس شد جلوی ما دراز کشید و دست خود را بالا آورد که پس از بررسی وضعیتش متوجه شدیم که دست سگ شکسته و خونریزی دارد.

تقی پور اظهار کرد: بلافاصله وسایل امدادی از جمله سرم را از داخل آمبولانس در آوردیم و با شستشوی دست سگ اقدام به مداوا و پانسمان کردیم سپس سگ را به بیرون از پایگاه هدایت کردیم که هر کار کردیم بیرون نرفت و تنها دنبال خودم می آمد، تا اینکه مقداری نان و آب به سگ دادیم و بعدش از پایگاه بیرون رفت و پشت پایگاه دراز کشید.
این تکنیسین اورژانس شهر باشت تصریح کرد: برای ما عجیب بود که این سگ چطور به اورژانس پناه آورد و هنگام انجام اقدامات درمانی تکان هم نمی خورد و آرام بود.

Capture 13

تقی پور بیان کرد: از ۱۳ سال پیش که وارد کار اورژانس شدم سوگند یاد کردم که امداد و کمک به همه انسان‌ها مسلمان و غیرمسلمان و حیوانات کنم.

همچنین «جهانبخش وحدت نژاد» ، رئیس اورژانس استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تقدیر از اقدام این تکنیسین اورژانس گفت: این حرکت تکنیسین پایگاه اورژانس جاده ای باشت تحسین برانگیز است.

گفتنی است که سید محمد تقی زاده ۳۷ ساله و دارای ۱۳ سال سابقه خدمت، تکنیسین پایگاه اورژانس جاده ای دوراهی باشت در استان کهگیلویه و بویراحمد است.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

Pejman دوشنبه , ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۴:۲۷

… حیوانات می فهمند مراقبشون باشیم احسنت به شما خیرت قبول

اکبر یکشنبه , ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۲

احسنت به برادران اورژانس خصوصا آقای تقی پور که کار بسیار ارزشمندی انجام داده

کیان یکشنبه , ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۹:۲۷

بسیار کارارزشمند…

مرضیه یکشنبه , ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۹:۲۳

انسان واقعی تویی آقای تقی پور کاش میلیونها تقی پور داشتیم .خداوند حتما برایت جبران خواهد کرد.

آخرین اخبار