چاپ کد خبر: 96304
23 مهر 1401

جزئیات تیراندازی به خودرو گشت پلیس در شهر شیراز

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: با تلاش مأموران انتظامی، عاملان تیراندازی به سمت خودرو گشت پلیس در شهر شیراز، دستگیر شدند.

به گزارش اول فارس ، سردار “رهام بخش حبیبی” با اعلام این خبر اظهار داشت: شب گذشته مأموران انتظامی کلانتری رحمت شیراز هنگام گشت زنی در حوزه استحفاظی خود بودند که ناگهان راکب و ترک نشین یک دستگاه موتورسیکلت اقدام به تیراندازی به سمت خودرو آنان کرده و متواری می شوند.

وی افزود: در این راستا عوامل انتظامی اقدام به تعقیب موتورسیکلت نموده که ترک نشین آن مجددا اقدام به تیراندازی به سمت مأموران کرد.

سردار حبیبی با بیان اینکه پس از طی مسافتی تعقیب و گریز، موتورسیکلت توقیف و راکب و ترک نشین آن دستگیر شدند، گفت: در این خصوص یک قبضه اسلحه شکاری که متهمان با استفاده از آن به سمت مأموران انتظامی شلیک کرده بودند، کشف شد.

این مقام انتظامی گفت: متهمان دستگیر شده دارای سوابق متعدد کیفری هستند که در این خصوص پرونده تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شدند.

فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه در این تیراندازی خوشبختانه به کسی آسیبی وارد نشده است ، تأکید کرد: پلیس حافظ جان، مال و نوامیس مردم است و کسانی که بخواهند به هر نحوی در مسیر خدمت رسانی پلیس به مردم اخلال ایجاد کنند، با برخورد قاطع و قانونی مأموران انتظامی مواجه خواهند شد.

کلیک کنید و عضو شویداشاره 1

کانال اول فارس در روبیکا

 کانال اول فارس در  ایتا 


 کانال اول فارس در سروش


 کانال اول فارس در  بله 


 کانال اول فارس در  آیگپ

برچسب ها:
نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار