چاپ کد خبر: 42735
23 دی 1399

جزئیات حمله اوباش BMW سوار و تخریب یک ساختمان در تهران

درگیری قیطریه

پلیس امنیت پایتخت از دستگیری اراذل و اوباشی خبر داد که اقدام به درگیری و نزاع منجر به تخریب ساختمان در قیطریه تهران کرده بودند.

به گزارش گروه حوادث اول فارس، رئیس پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری عاملان درگیری و نزاع منجر به تخریب ساختمان و اموال خصوصی در محله قیطریه خبر داد و گفت: متهمان در کمتر از ۲۴ ساعت شناسایی و به دادسرا معرفی شدند. 
 
 سرهنگ “غلامحسین زراعتکار” در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: غروب روز یکشنبه مورخه ۲۱ دی ماه  تعدادی از اراذل و اوباش شمال شهر تهران با استفاده از دو دستگاه خودروی BMw و مزدا ۳ درحالیکه پلاک خودروها را مخدوش نموده بودند با حضور در یکی از محلات قیطریه با در دست داشتن آلات و ادوات همراه(قمه و شمشیر) با انجام تحرکات و اقدامات اوباشگری به درب ساختمان یکی از شهروندان ساکن در این محل که ظاهرا از مدت ها قبل با وی خصومت شخصی داشته اند  حمله ور شدند.

وی گفت:این افراد پس از ایجاد رعب و وحشت اقدام به تخریب و شکستن شیشه های درب ورودی ساختمان و لابی و ورود به واحد منزل شاکی را داشتند که در همین راستا قبل از این اقدام مجرمانه به جهت اطلاع به پلیس ۱۱۰ از محل متواری می شوند. 

وی افزود: با توجه به شکایت شاکی و گزارشات مردمی، نتیجه تحقیقات صورت گرفته طی گردشکاری به مرجع قضایی ارسال و دستورات لازم اخذ و در ادامه روند رسیدگی پرونده بلافاصله با همکاری شاکی،هویت متهمان پرونده شناسایی شد.

سرهنگ زراعتکار تصریح کرد: در فاصله کمتر از ۲۴ساعت ۳نفر از متهمان اصلی این پرونده در مخفیگاهشان در حوالی الهیه در یک عملیات ضربتی در حالی که قصد فرار از چنگ ماموران را داشتند، دستگیر و به پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ انتقال داده شدند.

این مقام انتظامی در ادامه با اشاره به اینکه متهمان این پرونده دارای چندین فقره سابقه شرارت و شرب خمر و مشارکت در نگهداری مشروبات الکلی هستند، گفت: افراد دستگیر شده در اظهاراتشان به بزه ارتکابی اعتراف کرده و انگیزه خود از این اقدام مجرمانه را گرفتن زهر چشم از شاکی به علت کینه و اختلاف چندین و چند ساله با وی و خانواده اش ذکر کردند.

رئیس پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی پایتخت خاطرنشان کرد: متهمان دستگیرشده با قرار وثیقه میلیاردی روانه زندان شدند.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار