جزئیات حمله به آمبولانس و ضرب و شتم عوامل اورژانس شیراز

جزئیات حمله به آمبولانس و ضرب و شتم عوامل اورژانس شیراز

به گزارش اول فارس، دکتر محمد جواد مرادیان رئیس اورژانس استان فارس در این باره اظهار کرد: ساعت ۲:۴۰ دقیقه بامداد امروز پیرو تصادف (موتور-ماشین) در کمربندی کوزه گری (تقاطع کوزه گری و سه‌راه دارالرحمه) و اعلام دو مصدوم بیهوش به مرکز ١١۵ اورژانس، بلافاصله پس از آن تکنسین‌های اورژانس با دو دستگاه آمبولانس آمبولانس […]


به گزارش اول فارس، دکتر محمد جواد مرادیان رئیس اورژانس استان فارس در این باره اظهار کرد: ساعت ۲:۴۰ دقیقه بامداد امروز پیرو تصادف (موتور-ماشین) در کمربندی کوزه گری (تقاطع کوزه گری و سه‌راه دارالرحمه) و اعلام دو مصدوم بیهوش به مرکز ١١۵ اورژانس، بلافاصله پس از آن تکنسین‌های اورژانس با دو دستگاه آمبولانس آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.
او افزود: متاسفانه با رسیدن آمبولانس به محل حادثه، ناگهان تکنسین‌ها مورد حمله سه فرد ناشناس قرار گرفتند و آمبولانس اورژانس نیز خسارت جدی وارد شد.
مرادیان اظهار داشت: با هماهنگی نیروی انتظامی و حراست بیمارستان شهید بهشتی مصدومان به بیمارستان شهید بهشتی انتقال داده شدند.
او با اشاره به اینکه با این حمله صدمات زیادی به شیشه‌های اطراف و بدنه آمبولانس وارد کردند، ادامه داد: مراتب پس از رسیدن پلیس صورت جلسه شد و موضوع برای برخورد قانونی و اطلاع به مقامات قضایی، در حال پیگیری است.
رئیس اورژانس استان فارس با بیان اینکه تکنسین اورژانس از ناحیه زانو و شانه مورد ضرب و شتم شدید قرار گرفت، گفت: تکنسین‌های اورژانس پس از اقدامات درمانی از بیمارستان ترخیص شدند و اداره حقوقی اورژانس پیگیر شکایت از مهاجمان ناشناس است.
مرادیان یادآور شد که زمان رسیدن آمبولانس به محل حادثه ساعت ۲:۴۷ دقیقه بوده است و این دسته حوادث باعث اختلال در امر حیاتی امدادی رسانی و تاخیر در مأموریت‌های بعدی می شود.

مطالب مرتبط

اعلام محدودیت های «تکراری» استانداری برای سیل اتباع افغانستانی در استان فارس(+ویدئو)

اطلاعیه محدودیت ترافیکی یکماهه در مسیر غرب به شرق بلوار چمران شیراز

مرگ ۵ نفر بر اثر بیماری هاری در شیراز

نظرات

  • Ali amiri

    تاریخ : ۲۳ - تیر - ۱۴۰۰

    من به نوبه خودم از تکنسین اورژانس عذر خواهی میکنم واقعا افراد زحمت کشی هستن و محبت بزرگ این بزرگوارن رو راحت نمیشه جبران کرد و امیدوارم که نیروی انتظامی اطلاعات و آگاهی این موضوع رو به جد مورد بررسی قرار بدن و این ادم های شرور و بی لیاقت و رو به اشد مجازات برسونن و افتابه رنگی بندازن گردنشون تویتمام شیراز و تمام استان فارس بچرخونن