• 08 / اسفند 1401 / 7:09
  • شناسه خبر : 105214
  • منبع خبر: صدا و سیما

جزئیات حکم قطعی دادگاه تجدید نظر برای دو تن از مدیران کل سابق استان فارس

پس از محکومیت دو تن از مدیران کل سابق در استان فارس در دادگاه بدوی به اتهام اخذ رشوه حکم قعطی محکومیت تجدید نظر خواهان در دادگاه تجدید نظر استان فارس صادر شد.

به گزارش اول فارس، پس از محکومیت دو تن از مدیران کل سابق در استان فارس در دادگاه بدوی به اتهام اخذ رشوه حکم قطعی محکومیت تجدید نظر خواهان در دادگاه تجدید نظر استان فارس صادر شد.

رئیس کل دادگستری استان فارس با بیان اینکه برخورد قاطع و بی اغماض با فساد مالی همواره در دستور کار دستگاه قضایی است گفت: تجدید نظر خواهان این پرونده پس از صدور کیفر خواست در دادسرای شیراز در ابتدای سال جاری در دادگاه کیفری دو شیراز حاضر و به دفاع از خود پرداختند.
حجت الاسلام و المسلمین سید کاظم موسوی با اشاره به اعتراض متهمان به رأی اولیه بیان داشت: پرونده پس از اعتراض در شعبه ۱۷ تجدید نظر استان مورد رسیدگی قرار گرفت که محکومیت قطعی متهمان صادر شد.

رئیس کل دادگستری استان فارس در تشریح دادنامه اخیر صادره اظهار داشت: در این حکم متهم ردیف اول و مدیر کل سابق کار، رفاه و امور اجتماعی استان فارس به تحمل ۴ سال حبس تعزیری و همچنین ۵ سال انفصال از خدمات دولتی و جزای نقدی و متهم ردیف دوم و مدیر کل سابق سرمایه گذاری استانداری فارس به تحمل ۴ سال و ۶ ماه حبس تعزیری، ۵ سال انفصال از خدمات دولتی و جزای نقدی محکوم شده اند.

رئیس کل دادگستری استان فارس تأکید کرد محکومیت جزای نقدی علیه متهمان ردیف‌های اول و دوم در دادگاه بدوی به قوت قبل باقی است.
در شهریور ماه سال گذشته و پس از کشف فساد در دو مجموعه مدیریتی استان فارس دو تن از مدیران ارشد استان فارس به اتهام اخذ رشوه و سایر افراد مطرح در این پرونده به اتهام پرداخت رشوه تحت تعقیب قضایی قرار گرفتند که پس از تکمیل تحقیقات و طی شدن روند قضایی در دادسرای شیراز و رسیدگی بدوی در شعبه ۱۰۱ دادگاه کیفری ۲ شیراز، رأی نهایی و قطعی در دادگاه تجدید نظر استان فارس صادر شد.

بیشتر بخوانید:

برچسب‌ها:

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه