جزئیات خودکشی نافرجام دختر ۱۷ ساله شیرازی درخیابان زند/ سروان صدیقی به موقع رسید

جزئیات خودکشی نافرجام دختر ۱۷ ساله شیرازی درخیابان زند/ سروان صدیقی به موقع رسید

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: یکی از کارکنان این مجموعه با حضور و اقدام به موقع مانع از خودکشی دختری ۱۷ ساله شد. به گزارش اول فارس، سرهنگ “حمید افرامن” در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: یکی از کارکنان معاونت اجتماعی پلیس استان حین ماموریت در خیابان “زند” شیراز با خودرو در […]

جزئیات خودکشی نافرجام دختر 17 ساله شیرازی درخیابان زند/ مامور پلیس به موقع رسید

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: یکی از کارکنان این مجموعه با حضور و اقدام به موقع مانع از خودکشی دختری ۱۷ ساله شد.
به گزارش اول فارس، سرهنگ “حمید افرامن” در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: یکی از کارکنان معاونت اجتماعی پلیس استان حین ماموریت در خیابان “زند” شیراز با خودرو در حال تردد بوده که ناگهان مشاهده می‌کند دختری جوان کنار پل زیرگذر زند قصد دارد خود را به پائین پرتاب کند که بلافاصله وارد عمل می‌شود.
وی با اشاره به اینکه سروان “سعید صدیقی” جمعی این معاونت با عجله به سمت دختر جوان رفته و پس از تلاش‌های صورت گرفته و با کمک مردم وی را دعوت به آرامش و از خودکشی منصرف می‌کند، تصریح کرد: فرد مذکور انگیزه خود از این اقدام را مشکلات خانوادگی عنوان کرد.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس ادامه داد: دختر جوان به مرکز مشاوره و مددکاری پلیس فارس دعوت و توسط روانشناس به وی خدمات مشاوره فردی ارائه شد.
سرهنگ “حمید افرامن” ریشه‌یابی دلایل اقدام به خودکشی را نیازمند بهره‌گیری از تجربیات روانشناسان مجرب دانست و خاطر نشان کرد: شهروندان می‌توانند برای دریافت هرگونه مشاوره در خصوص رفع مشکلات شخصی، خانوادگی و اختلافات مالی خود به مشاوران انتظامی مستقر در کلانتری‌ها یا مرکز مشاوره معاونت فرهنگی و اجتماعی پلیس فارس واقع در پل حر روبروی کلانتری ۱۱ زند مراجعه و از خدمات ارائه شده در این مراکز بهره‌مند شوند.

یکی از خطرناک ترین کارهای روزانه که از آن خبر نداریم

مطالب مرتبط

اعلام محدودیت های «تکراری» استانداری برای سیل اتباع افغانستانی در استان فارس(+ویدئو)

اطلاعیه محدودیت ترافیکی یکماهه در مسیر غرب به شرق بلوار چمران شیراز

مرگ ۵ نفر بر اثر بیماری هاری در شیراز

نظرات