چاپ کد خبر: 91594
15 مرداد 1401

جزئیات سقوط مرگبار مرد ۵۸ ساله در خانه خمیس شیراز

سقوط مرد میانسال به داخل چاهی به عمق ۵۰ متر در زمین های زراعی ، مرگ وی را رقم زد.

به گزارش  اول فارس ، روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز، پس از تماس افراد حاضر در محل حادثه با سامانه ۱۲۵ و نگرانی از مفقود شدن شخص مورد نظر و احتمال سقوط وی در چاه موجود در زمین های زراعی روستای خانه خمیس سیخ دارنگون، ستاد فرماندهی آتش نشانی شیراز بلافاصله ساعت ۸:۱۲ دقیقه امروز ۱۵ مرداد ماه آتش نشانان ایستگاه ۱۷ را به همراه گروه امداد و نجات به محل اعلام شده روانه کرد.

محل حادثه زمین های زراعی واقع در روستای خانه خمیس بود که چاهی خشک به عمق ۵۰ متر و بدون حفاظ مناسب در آن حفر شده بود.

با توجه به اظهارات شاهدین نیروهای آتش نشانی بلافاصله پس از ایمن سازی محل حادثه، کارگاه نجات را ایجاد کردند و یکی از نجاتگران با استفاده از تجهیزات لازم و رعایت نکات ایمنی وارد چاه شد.

نجاتگر آتش نشانی در یک عملیات نفسگیر خود را به عمق چاه رساند و مرد ۵۸ ساله را پس از تثبیت به بالای چاه و سطح زمین انتقال داد.

عوامل اورژانس بلافاصله معاینات اولیه را بر روی فرد انجام دادند که متاسفانه مرگ وی از سوی تیم پزشکی در همان دقایق اولیه سقوط در چاه تایید شد.

آتش نشانان و نجاتگران این سازمان پس از ایمن سازی کامل محل حادثه و پوشاندن دهانه چاه و نیز ارائه تذکرات ایمنی لازم به حاضرین به عملیات خود پایان دادند.

ContentImages 163753

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

خادمیان شنبه , ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۰

در خبری که امروز منتشر شده دو تاریخ متناقض ۵۰ سال و ۵۸ سال! ذکر شده، چطور انتظار داریم اخبار مربوط به چندین سال قبل با دقت ذکر بشه؟!

آخرین اخبار