چاپ کد خبر: 55540
9 خرداد 1400

جزئیات شناسایی و دستگیری پزشک جعلی طب سنتی در شیراز

پزشک جعلی
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، از شناسایی یک فرد متخلف با عنوان جعلی پزشک طب سنتی، در شیراز و معرفی به مراجع قضایی خبر داد.
به گزارش اول فارس ،  اورنگ ایلامی اظهار کرد: پس از اطلاع کارشناسان مدیریت طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز مبنی بر فعالیت یک فرد متخلف که در استان‌ های کشور از جمله فارس با تبلیغ در فضای مجازی و معرفی خود به عنوان پزشک طب سنتی، اقدام به ویزیت بیماران و تجویز داروهای دست ساز و غیر مجاز می کرد، رسیدگی به موضوع در دستور کار معاونت درمان دانشگاه قرار گرفت.

او افزود: با توجه به حساسیت موضوع، پیگیری و بازرسی های گسترده ای برای شناسایی فرد کلاهبردار آغاز و مطب این فرد متخلف در یک منزل مسکونی در شیراز شناسایی شد.

ایلامی ادامه داد: در بازدید از این واحد غیر مجاز طب سنتی، مقادیر قابل توجهی داروهای دست ساز و غیر مجاز کشف و با همکاری کارشناسان اداره تعزیرات حکومتی دانشگاه توقیف و مکان موردنظر تعطیل شد.

این مقام مسئول در دانشگاه از هموطنان خواست تا برای دریافت خدمات پزشکی به مراکز مورد تأیید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مراجعه و هرگونه موارد مشکوک را برای پیگیری به کارشناسان مرکز پایش مراقبت های درمانی دانشگاه (۱۸۱۹) که به صورت شبانه روزی پاسخگو هستند، اطلاع دهند.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

مرضیه دوشنبه , ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰:۳۲

این دکتر … که … رسما مطب درست کرده و دارو تجویز میکنند بار ها باعث صدمه و حتی کشتن مردم شده اند .بعنوان مسکن مواد مخدر با آب قاطی میکنن و به خورد مردم میدن.

آخرین اخبار