چاپ کد خبر: 130719
14 دی 1402

جزئیات قتل برادر جوان در جاده فیروزآباد به شیراز

فرمانده انتظامی فیروزآباد از دستگیری فردی خبر داد که برادر خود را با انگیزه اختلافات خانوادگی و اعتیادش به قتل رسانده بود.

جزئیات قتل برادر جوان در جاده فیروزآباد به شیراز
به گزارش اول فارس ، سرهنگ مهدی جوکار، بیان کرد: در دوازدهم دی‌ماه سال جاری در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره قتل در بلوار “پاسداران” فیروزآباد، بلافاصله ماموران پلیس آگاهی در محل حاضر شدند.

وی ادامه داد: ماموران در تحقیقات اولیه مطلع شدند که فردی برادر ۲۸ ساله خود را به علت اختلافات خانوادگی و اعتیادش با اسلحه ساچمه‌زنی به قتل رسانده و متواری شده است.

جوکار با اشاره به اینکه ماموران در همان لحظات اولیه تحقیقات خود را آغاز کردند، عنوان داشت: کارآگاهان با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند که قاتل ۴۲ ساله با سواری پراید در مسیر فیروزآباد به سمت شیراز در حال حرکت است.

فرمانده انتظامی فیروزآباد ادامه داد: کارآگاهان سریعا با هماهنگی قضایی به محور مذکور اعزام و موفق شدند خودرو قاتل را شناسایی و وی را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کنند.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: قاتل پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی و از آن طریق روانه زندان شد.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار