چاپ کد خبر: 62404
6 مرداد 1400

جزئیات قتل راننده سرویس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در معالی آباد

قتل 15

“معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: عصر امروز راننده ۳۳ ساله خودرو دراختیار دانشگاه علوم پزشکی شیراز توسط ۲نفر ناشناس به قتل رسید.

به گزارش اول فارس، سرهنگ “کاووس محمدی” با اعلام این خبر بیان کرد: عصر امروز ششم مردادماه در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره قتل در محله “معالی آباد” شیراز ، بلافاصله ماموران انتظامی  به همراه کارآگاهان پلیس آگاهی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند‌.

وی افزود: ماموران در بررسی های اولیه و به گفتی اهالی محل مطلع شدند که مقتول راننده سرویس دانشگاه علوم پزشکی شیراز است که توسط افراد ناشناس به قتل رسیده است.

معاون اجتماعی پلیس فارس با بیان اینکه بلافاصله طرح مهار اجرا و تلاش برای دستگیری قاتل که از محل متواری شده است به صورت جدی ادامه دارد، گفت: نیروی انتظامی استان با کسانی که بخواهند باعث اخلال در نظم و امنیت شوند برابر قانون به شدت و بدون اغماض با آنان برخورد می کند.گفتنی است با انتقال جسد به پزشکی قانونی علت قتل در دست بررسی است.”(پایان نقل قول)

——————————————————-

همچنین برخی منابع خبری دیگر گفته اند:مقتول راننده یکی از معاونت های دانشگاه علوم پزشکی شیراز است که توسط ۲ فرد ناشناس به ضرب گلوله کشته شد.
این منابع از تلاش عاملان قتل برای سرقت خودرو خبر داده اند . گفته می شود عکس ذیل متعلق به مقتول این حادثه است.

تصویر مقتول

 

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار