چاپ کد خبر: 124227
29 مهر 1402

جزئیات قتل ۵ عضو یک خانواده در یکی از روستاهای یاسوج

فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد از قتل ۵ نفر از اعضای یک خانواده با سلاح گرم در این شهرستان خبر داد.

قتل 5 نفر در روستای یاسوج
به گزارش اول فارس به نقل از سرهنگ بهمن گرجیان در تشریح جزئیات این خبر گفت: به دنبال اعلام مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره قتل با سلاح گرم، ساعت ۲۱ و ۵۲ دقیقه شب ۲۸ مهرماه ۱۴۰۲ در یکی از روستا‌های دهستان «دشتروم» از توابع شهرستان بویراحمد رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: با حضور پلیس و بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد، فردی ۲۶ ساله به علت اختلافات ملکی دو برادر ۴۰ و ۴۵ ساله، همسر برادر بزرگتر و دو دختر برادر بزرگتر را خود را با استفاده از سلاح ساچمه زنی و کمری به قتل رسانده است.
فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد اظهارکرد: همچنین یکی دیگر از دختران برادر بزرگتر خود را نیز زخمی کرده که هم اکنون وضعیت این دختر مساعد است.
به گزارش گرجیان با بیان اینکه قاتل که ۲۶ سال سن داشت بلافاصله با تلاش ماموران زبده پلیس دستگیر شد، تصریح کرد: هم اکنون امنیت در محل برقرار است.

برقراری آرامش پس از قتل ۵ نفر در یکی از روستاهای یاسوج 

شهرام مهدوی مطلق  با اشاره به حادثه قتل ۵ نفر در یکی از روستاهای یاسوج اظهار کرد: خوشبختانه با همکاری ریش سفیدان و همچنین حضور برخی اعضای شورای تامین شهرستان بویراحمد که خود نیز در محل حضور پیدا کردم شاهد آرامش در منطقه هستیم.

طبق گفته فرماندار بویراحمد  درگیری کاملا خانوادگی و ملکی در روستای چشمه پهن بوده است

وی گفت: با همکاری صورت گرفته و تلاش نیروی انتظامی و البته همراهی خود مردم قاتل در کمترین زمان ممکن دستگیر شد.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار