چاپ کد خبر: 73552
13 بهمن 1400

بالا گرفتن جنجال آرایشگاه زنانه با عروس مرودشتی در اینستاگرام

آرایشگر زن مرودشتی به تبلیغ‌گری غیر مجاز از مشتریان متهم و دستگیر شد

زن مرودشتی

فرمانده انتظامی شهرستان مرودشت گفت: آرایشگری که تصاویر یکی از مشتریان خود را به منظور تبلیغ شغلش بدون اجازه آنان در فضای مجازی انتشار داده بود دستگیر شد.

به گزارش اول فارس، سرهنگ فرشید زینلی سه شنبه در این باره گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان شهر مرودشت مبنی بر اینکه خانمی به عنوان آرایشگر زنانه جهت تبلیغ شغل خود اقدام به انتشار تصاویر و فیلم های خصوصی (آرایش عروس) او به صورت وضعیت در اینستاگرام کرده است، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس فتا قرار گرفت.

وی افزود: این آرایشگاه زنانه در زمینه تبلیغ و بازاریابی و جذب مشتری اقدام به انتشار تصاویر مشتریان خود بدون اطلاع آنها کرده و این اقدام ، موجب بی اعتمادی و همچنین مشکلاتی برای مشتریان این صنف در شهرستان شده بود  که پس از بررسی های فنی و کارشناسانه پلیس فتا، ادمین های کانال مذکور شناسایی و جهت پاسخگویی به پلیس فتا احضار شدند.

این مقام انتظامی بیان کرد: متهم هنگامی که با مستندات پلیس روبرو شد به جرم ارتکابی اعتراف و انگیزه خود را جذب مشتری عنوان کرد.

زینلی ادامه داد: در این خصوص پرونده تشکیل و متهم برای اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان مرودشت هشدار داد: انتشار هرگونه عکس و کلیپ تحت هر عنوان و با هر منظوری بدون اجازه صاحب عکس و فیلم ممنوع بوده و جرم است و فرد باید در صورت شکایت در محاکم قضایی پاسخگو باشد.

شهرستان مرودشت در فاصله ۴۵ کیلومتری شمال شیراز در استان فارس واقع شده است.

برچسب ها:
نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار