چاپ کد خبر: 101549
20 دی 1401

جنجال استایل جدید مافیاییِ ترلان پروانه ، بهاره افشاری و السا فیروزآذر

اگر طرفدار بازی مافیا باشید، حتما متوجه شده‌اید که مجموعه‌های رنگارنگی در زمینه این بازی تولید شده و در شبکه‌های نمایش خانگی مختلف در حال پخش است.

چی بپوشم: اگر طرفدار بازی مافیا باشید، حتما متوجه شده‌اید که مجموعه‌های رنگارنگی در زمینه این بازی تولید شده و در شبکه‌های نمایش خانگی مختلف در حال پخش است. بعضی از این مجموعه‌ها مانند پدرخوانده توانسته‌اند توجه مخاطبان را جلب کنند. بازی مافیا به‌طور کلی جذاب است و اگر بازیکنانی قوی داشته باشد، تماشایش هم جذاب می‌شود. در این مجموعه، بازیگران با در نظرگرفتن حال‌وهوای مافیایی سعی کرده‌اند که استایل‌هایی متناسب با تِم برنامه برای خود تدارک ببینند. به نظرتان خروجی این استایل‌ها جذاب بوده است؟ اجازه بدهید که با هم نگاهی به تیپ بازیگران حاضر در مجموعه پدرخوانده داشته باشیم.

ترلان پروانه

ترلان پروانه را از سال‌های دور می‌شناسیم؛ از زمانی که دخترکی زیبا بود و در تبلیغات نقش‌آفرینی می‌کرد. حالا آن دختر کوچک و بامزه بزرگ شده و در فیلم‌های مختلف و مجموعه‌های رنگارنگ دیده می‌شود. او از هنرپیشه‌هایی است که در پدرخوانده هم حضور دارد و مافیا را خوب بازی می‌کند. درمیان کسانی که در این سال‌ها در مجموعه‌های مافیایی حضور داشته‌اند، بازی و استایل ترلان از خوب‌ها بوده است. به‌نظر می‌رسد که ترلان پروانه برای حضور در این مجموعه‌ها زمان زیادی برای انتخاب و طراحی لباس و استایلش صرف کرده است. برای همین است که با وجود محدودیت‌هایی که برای پوشش هنرپیشه‌ها در این اثر وجود دارد، نامش درمیان خوب‌ها قرار می‌گیرد. او سعی کرده است که ضمن انتخاب لباسی پوشیده از اکسسوری‌هایی مانند کلاه استفاده کند تا تِم برنامه هم رعایت شود.

پژمان بازغی

استایل پژمان بازغی هم از بهترین‌های مجموعه پدرخوانده است. او بازیکن خوبی در مافیا است و استایل مناسبی هم برای حضورش انتخاب کرده است. بازغی از هنرپیشه‌های خوش‌اندام و خوش‌چهره است و برای اینکه استایل خوبی داشته باشد، کار سختی پیش رو ندارد. او از کت‌وشلواری مشکی و خوش‌دوخت برای حضور استفاده کرده و جلیقه‌ای طوسی را به این استایل اضافه کرده است. ترکیب طوسی و مشکی همیشه هارمونی و تناسب خوبی به‌وجود می‌آورد؛ به‌ویژه زمانی که دقیقاً نمی‌دانید باید چه رنگ‌هایی را برای شرکت در موقعیتی رسمی انتخاب کنید. پاپیونی که به این استایل اضافه شده هم تیپ و ظاهرش را مافیایی کرده است. شاید بهتر بود که برای پایپون به‌سراغ انتخاب دیگری می‌رفت. این پاپیون در استایل زیاد دیده نمی‌شود و جلوه آنچنانی ندارد.

بهاره افشاری

بهاره افشاری در سال‌های اخیر در سریال‌های مجموعه خانگی حضور داشته است. او تلاش کرده که کارگردانی و مستندسازی را هم تجربه کند. حضورش در مجموعه پدرخوانده هم با استقبال مخاطبان روبه‌رو شده است. افشاری خوب بازی می‌کند و استعداد زیادی در مافیا دارد. استایلش هم اگرچه جای بهترشدن دارد اما می‌تواند نسبت به متوسط حضور بازیگران دیگر نمره قبولی بگیرد. نقطه قوت استایل بهاره افشاری در طراحی آن نیست. استفاده از کلاه، روسری و دستمال گردن اصلا منطقی و جالب نیست. با این حال، از آنجا که دوخت کت‌ودامنی که به تن دارد، خوب و مطلوب به‌نظر می‌رسد، می‌تواند نمره نسبتاً خوبی بگیرد. یقه ساتن و کت خوش‌دوخت او انتخاب‌های مناسبی بوده‌اند.

کامبیز دیرباز

دیرباز هم در مجموعه پدرخوانده حضور فعالی دارد و بازی را پیش می‌برد. او استایل خوبی برای شرکت‌کردن در این برنامه انتخاب کرده است. هم طراحی استایلش مناسب است و با فضای برنامه جور درمی‌آید و هم دوخت خوبی دارد. او از اکسسوری‌های مناسبی مانند ساعت مچی و پاپیون استفاده می‌کند. این‌ها باعث می‌شوند که استایلش شیک‌تر به‌نظر برسد و تکمیل شود. یادتان باشد که دوخت و اجرای ایده‌ها در دنیای مدوفشن اهمیت زیادی دارند. گاهی بهترین مدل‌ها روی کاغذ هم با اجرا و دوخت ضعیف در دسته لباس‌هایی قرار می‌گیرند که جلوه خوبی روی تن ندارند.

السا فیروزآذر

شاید فیروزآذر را از سریال جزیره بشناسید اما باید بدانید که او سالیان طولانی در دنیای تصویر حضور داشته است. او همان دختر کوچکی است که در فیلم کاکادو اثری از تهمینه میلانی بازی کرده بود. در سال‌های بعد هم او را در آثاری از میلانی دیده‌ایم. السا در مافیا هم حضور دارد. اگر بخواهیم درباره استایل او صحبت کنیم، جای نقد وجود دارد. او از پیراهنی استفاده کرده که کیفی چرمی در ناحیه کمربند به آن اضافه شده است. فیروزآذر از کلاه برای اکسسوری استفاده کرده است و با پوشیدن یقه اسکی در زیر پیراهن سعی کرده است که استایلی در چارچوب معمول مجموعه‌های شبکه خانگی داشته باشد. پیراهن السا مدل خوبی دارد و برای اندامش مناسب است اما دوخت آن می‌توانست بهتر باشد. انتخاب اکسسوری‌های خوب بوده و مدل کلاه هم برای او مناسب است.

شکیب شجره

شجره از بازیگران جوانی است که از تئاتر وارد دنیای سریال‌ها شده است. او در همکاری با مهران مدیری به عموم مخاطبان معرفی شد و حالا یکی از ستارگان مجموعه مافیایی پدرخوانده است. استایل او هم در این برنامه در راستای تِم و موضوع انتخاب شده است. طراحی این لباس ساده نیست. کت دارای قدی کوتاه است و شلوار هم گشاد دوخته شده است. وجود تکه‌ای دوخته‌شده در ناحیه جلوی کت هم به آن ساختار و مدلی ویژه داده است. این کت‌وشلوار دوخت خوبی دارد و متناسب با موضوع برنامه است. تناسب اندام شکیب شجره با لباس هم مناسب به‌نظر می‌رسد. اکسسوری پاپیون انتخاب مناسبی بوده که باعث تکمیل استایل شده است. شاید چنین کت و شلواری گزینه‌ای مناسب برای حضور در مجالس و مهمانی‌ها نباشد اما برای برنامه‌ای با حال‌وهوایی مافیایی انتخاب خوبی است. شکیب هم در فهرست خوب‌های استایل این برنامه قرار می‌گیرد. نظرتان چیست؟

در آخر

بازی مافیا پرطرفدار است و مجموعه‌های سرگرم‌کننده مربوط به آن هم بینندگان زیادی دارند. با وجود حجم مخاطب بالا، طراحی لباس و صحنه این مجموعه متفاوت و خاص بوده است. با این حال، به‌واسطه محدودیت‌های مختلفی که وجود دارد، نقدهای بسیاری به استایل‌ها وارد است. درمیان این هنرپیشه‌ها، انتخاب کدام‌یک را بیشتر پسندیدید؟ به‌نظرتان کدام مورد باید فکر بیشتری صرف طراحی لباسش می‌کرد؟ پیشنهاد ما به کسانی که در این برنامه شرکت می‌کنند، چیست؟ بهتر است که افراد بیشتر روی انتخاب‌هایی ساده متمرکز شوند و به‌دنبال استایل‌های عجیب‌وغریب نروند. درست است که فضای مافیا تِم مخصوص به خود را می‌طلبد اما از آنجا که دست هنرپیشه‌ها در انتخاب استایل‌های گوناگون باز نیست، بهتر است که انتخاب‌هایی ساده اما خوش‌دوخت داشته باشند. با ما موافق هستید؟ اگر قرار بود، خودتان در این برنامه شرکت کنید، چه لباسی به‌تن می‌کردید؟

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار