چاپ کد خبر: 65924
9 شهریور 1400

جنگ و گریز باند قاچاق سلاح با مامورین در محور “سپیدان-شیراز”

Capture 32

به گزارش اول فارس، سرهنگ “کاووس محمدی” در تشریح جزئیات این خبر افزود: در اجرای طرح سراسری مبارزه با سلاح‌ و مهمات غیرمجاز در فارس، ماموران پلیس امنیت عمومی استان با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند اعضای یک باند با یک سواری پژو پارس مسروقه تعدادی اسلحه قاچاق را از استان‌های غربی بارگیری و قصد ورود آن به شیراز دارند که موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی تصریح کرد: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی به محور “سپیدان-شیراز” اعزام و با برپایی تور ایست و بازرسی سواری پژو را شناسایی و دستور ایست دادند که راننده و سرنشین بدون توجه اقدام به فرار کردند.

معاون اجتماعی پلیس فارس خاطر نشان کرد: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز راننده با سرعت به محور خاکی تغییر مسیر و با استفاده از سیستم دود زا و پرتاب میخ‌های سه پر قصد متواری شدن داشت که ماموران انتظامی با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند خودرو را توقیف کنند.

سرهنگ “محمدی” با بیان اینکه با توجه به تاریکی هوا و موقعیت جغرافیایی سرنشین متواری و ماموران موفق شدند راننده را نیز دستگیر کنند، گفت: در بازرسی از آن خودرو، ۱۰ قبضه سلاح پنج تیر پران قاچاق که به طرز ماهرانه‌ای جاسازی شده بود کشف شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه مبارزه بی امان با دارندگان سلاح‌های غیر مجاز به صورت ویژه در دستور کار پلیس فارس قرار دارد، از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک و یا اطلاع از فعالیت افرادی که آرامش مردم را برهم می‌زنند بلافاصله موضوع را به سامانه ۱۱۰ اطلاع دهند.

وات 1

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار