حادثه ای خونین در بلوار دکتر حسابی شیراز که یک کامیون رقم زد !

حادثه ای خونین در بلوار دکتر حسابی شیراز که یک کامیون رقم زد !

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز گفت: تصادف زنجیره‌ای ۱۳ دستگاه خودرو سواری و یک کامیون در بلوار دکتر حسابی شیراز ۹ مصدوم به جا گذاشت. به گزارش اول فارس، محمدهادی قانع شامگاه یکشنبه به خبرنگاران گفت: ساعت ۱۷ و ۱۹ دقیقه امروز یکشنبه چهارم دیماه ۱۴۰۱ این حادثه تصادف در بلوار […]

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز گفت: تصادف زنجیره‌ای ۱۳ دستگاه خودرو سواری و یک کامیون در بلوار دکتر حسابی شیراز ۹ مصدوم به جا گذاشت.

به گزارش اول فارس، محمدهادی قانع شامگاه یکشنبه به خبرنگاران گفت: ساعت ۱۷ و ۱۹ دقیقه امروز یکشنبه چهارم دیماه ۱۴۰۱ این حادثه تصادف در بلوار دکتر حسابی شیراز به سامانه ۱۲۵ اعلام و ماموران ایستگاه آتش نشانی شماره هشت با تجهیزات کامل به محل حادثه اعزام شدند.وی ادامه داد: در این تصادف زنجیره‌ای ۱۳ دستگاه انواع خودرو سواری و یک دستگاه کامیون با یکدیگر برخورد و بر اثر آن ۹ شهروند دچار مصدومیت شدند که اغلب این مصدومان در وضعیت مناسبی قرار داشتند.

قانع اضافه کرد: آتش‌نشانان این افراد مصدوم را به بیرون از خودرو ها منتقل کرده و به عوامل اورژانس تحویل دادند.
قانع اظهار داشت: با توجه به اینکه بر اثر این تصادف، ترافیک سنگینی در محل ایجاد شده بود، با همکاری عوامل پلیس راهور، خودروها به محل امن منتقل شدند و پس از بازگشایی مسیر  آتش‌نشانان به این عملیات پایان دادند.

علت این حادثه پس از بررسی‌های کارشناسان پلیس اعلام خواهد شد.

مطالب مرتبط

اعلام محدودیت های «تکراری» استانداری برای سیل اتباع افغانستانی در استان فارس(+ویدئو)

اطلاعیه محدودیت ترافیکی یکماهه در مسیر غرب به شرق بلوار چمران شیراز

مرگ ۵ نفر بر اثر بیماری هاری در شیراز

نظرات