چاپ      کد خبر: 143574
28 اردیبهشت 1403

حادثه دلخراش برای ۳ راهدار حین خدمت در محور شیراز-سروستان/ پیام تسلیت مدیرکل راهداری فارس

سه راهدار شهرستان سروستان در استان فارس ، در حین خدمت‌رسانی در محور شیراز-سروستان جان خود را از دست دادند.

به گزارش اول فارس، در پی وقوع یک حادثه در محور شیراز-سروستان، تعدادی از راهداران شهرستان سروستان برای ایمن سازی صحنه حادثه به محل اعزام شدند که متاسفانه با خروج یک تریلی از محور، سه نفر از راهداران شریف در حین خدمت‌رسانی جان خود را از دست دادند و یک راهدار دیگر نیز مجروح شده است.
در این سانحه راهداران ناصر مهدوی، سید احمد حسینی و حمید رضایی جان سپردند و راهدار مهدی اسماعیلی نیز آسیب دیده و در بیمارستان بستری است.

حادثه دلخراش برای 3 راهدار حین خدمت در محور شیراز-سروستان

در این حادثه یک خودروی تریلی از مسیر منحرف شده  و در جاده مقابل با یک نیسان برخورد می‌کند.در این حادثه ۳ نفر از کارکنان راهداری سروستان که در حال کمک  کردن به یک راننده نیسان بودند به همراه راننده این خودرو جان خود را از دست می‌دهند و ۴ نفر هم مجروح می شوند.

این حادثه دیشب، ۲۷ اردیبهشت در نزدیکی‌های بخش کوهنجان رخ داد که طی آن متاسفانه ۳ نفر از کارکنان راهداری سروستان که همگی اهل کوهنجان بودند به‌همراه یک نفر راننده خودروی نیسان، جان خود را از دست دادند.

گفتنی است سالانه قریب به ۴۰ نفر از راهداران کشور در حین خدمت رسانی و در سرتاسر محورهای مواصلاتی کشور جان خود را از دست می دهند.


پیام تسلیت سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس در پی درگذشت راهداران شهرستان سروستان

️به گزارش اول فارس به نقل از  روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل‌ونقل جاده‌ای فارس، محسن عمادی سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس در پیامی درگذشت راهداران تلاشگر اداره سروستان را که در حین انجام وظیفه و خدمات رسانی به هموطنان شریفمان در محور شیراز- سروستان به رحمت الهی پیوستند را تسلیت گفت.
در متن این پیام آمده است:
إِنَّا لِلَّٰهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

خبر درگذشت ناباورانه سه تن از همکاران شریفمان در اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان سروستان در حین خدمت موجب تألم و تأثر فراوان گردید.بی شک روح بلند این همکاران گرانقدر که از راهداران پرتلاش این اداره کل بودند نزد خداوند سبحان دارای ارج و قرب بوده و نام و یادشان جاودان و زنده بر لوح دل ها ماندگار خواهد ماند.اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس ، مصیبت وارده را به خانواده محترم آنان، همکاران و جامعه بزرگ راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تسلیت عرض نموده ، از درگاه خداوند مهربان برای عزیزان سفرکرده رحمت و غفران الهی و برای کلیه بازماندگان صبر و اجر جزیل مسألت می نمایم.

رییس پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شهرداری مشهد چه گفت که فورا عزل شد؟

 

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار