چاپ کد خبر: 139965
23 فروردین 1403

خانم آناهیتا همتی شوهرت شیرازی بود چرا از اول نگفتی !

آناهیتا همتی بازیگر سریال خانه به دوش رازی را در رابطه با همسر و خانواده همسر خود فاش کرد.

آناهیتا همتی که بسیاری از مخاطبان تلویزیون او را با نقش آفرینی در سریال خانه به دوش و جمله معروف “حالا لباس چی بپوشم؟” به یاد می آورند، چندی پیش و ۱۶ سال پس از ازدواج اول و فوت همسر خارجیش، باردیگر ازدواج کرد، همسر بازیگر فیلم والدین امانتی یک مشاور خانواده به نام علی باغزری است که آناهیتا همتی به تازگی به شکلی به اصالت او اشاره کرد.

1643329 135

آناهیتا همتی بازیگر بی حاشیه سینما و تلویزیون به تازگی با انتشار یک ویدیو در استوری اینستاگرامش به اصالت همسرش و اقوام او اشاره کرد و نوشت:

 دم همه شیرازی ها گرم

مخصوصا همه فامیل همسرم.

آناهیتا همتی

  علی باغ زری متولد دهه چهل در تهران مشاور خانواده همسر دوم آناهیتا همتی است که در تیرماه ۱۴۰۲ مراسم عقد خود را برگزار و ازدواجشان را علنی کردند. همسر این بازیگر اهل ایران و شیراز زیباست و خارجی نیست، لازم به ذکر است که خانم بازیگر سال ۱۳۸۳ با الکساندرا جی ریوسا (Alexander jriosa) اهل فیلیپین ازدواج کرده بود که همسر خارجیش بنا به دلایلی فوت کرده است.

در تصاویر منتشر شده از بازیگر سریال باغ سرهنگ و همسرش اختلاف سنی آنها بیش از حد به نظر می رسد اما با توجه به تاریخ تولدشان این زوج ده سال بیشتر اختلاف سنی ندارند و خانم بازیگر با ۵۱ سال سن خوب مانده است.منبع: نمناک

تصاویر آناهیتا همتی 1

تصاویر آناهیتا همتی 2

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار