• 12 / بهمن 1402 / 14:58
  • شناسه خبر : 133195

خانه های « مسکن مهر » خالی از سکنه پس گرفته می شوند

مدیرعامل شرکت عمران پردیس از رایزنی با دستگاه قضا برای پس گرفتن واحدهای مسکن مهر تحویل شده به مالکانی خبر داد که این واحدها را خالی نگه داشته‌اند.

مسکن مهر
به گزارش اول فارس، خلیل محبت‌خواه  با اشاره به این‌که تعدادی از واحدهای مسکن مهر شهر جدید پردیس در دست دلالان به است، اظهار کرد:‌در حال رایزنی با قوه قضاییه برای ساماندهی به واحدهای مسکن مهر خالی از سَکنه هستیم.

وی افزود: تعدادی از مالکان واحدهای مسکن مهر با این‌که ماه‌ها و سال‌هاست از تحویل واحدها می‌گذرد، اما تاکنون استفاده از آن نکرده و به اصطلاح خالی از سکنه هستند.

وی ادامه داد: برای جلوگیری از خالی ماندن این واحدها و در راستای ساماندهی بازار مسکن شهر پردیس در حال رایزنی با دستگاه قضا و دادستانی هستیم تا واحدها مذکور را از مالکان پس گرفته و آنها را به متقاضیان واگذار کنیم که ۱۰ تا ۱۲ سال است در انتظار تحویل واحد خود هستند.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس در پاسخ به این پرسش که چه تعداد واحد مسکن مهر تحویل شده که خالی از سکنه است، گفت: تعداد این واحدها در فازهای مختلف پردیس متفاوت است، اما در مجموع حدود ۵۰۰۰ واحد داریم که مالکان، آنها را تحویل گرفته و خالی هستند.

مطالب مرتبط

نصب دوربین در خانه های نهضت ملی مسکن و مسکن مهر اجباری شد

تحویل واحدهای مسکونی در پردیس با حضور وزیر راه و شهرسازی که قابل سکونت نیستند

عشق و حال پیمانکاران که با پول متقاضیان مسکن پردیس برای خودشان ماشین و خانه خریدند

نظرات