• 18 / اردیبهشت 1402 / 14:12
 • شناسه خبر : 111103

خبرفوری|ثبت نام و خرید کامیون کشنده و کمپرسی فاو محصول سیبا موتور

بورس کالا، شرایط خرید کامیون کشنده و کمپرسی فاو متعلق به سیبا موتور را برای عرضه روز سه شنبه هفته جاری (۱۹ اردیبهشت) اعلام کرد.

شرایط ثبت نام و خرید کامیون کشنده و کمپرسی فاو محصول سیبا موتور

به گزارش گروه بازار ، خرید و فروش  فارس، در نامه مدیر بازرسی و امور اعضا بورس کالای ایران درخصوص خرید خودرو کامیون کشنده نیمه تریلر فاو و کامیون کمپرسی فاو متعلق به سیباموتور که قرار است ۱۹ اردیبهشت ماه در بورس عرضه شود آمده است:

مهلت ثبت سفارش ساعت ۱۶ روز دوشنبه ۱۸ اردیبهشت بوده و به منظور مدیریت سفارش‌های دریافتی مشتریان کارگزاران امکان مسدودسازی سفارش‌های دریافتی را تا ساعت ۱۷ روز دوشنبه خواهند داشت.

میزان پیش دریافت خرید محصول به میزان ۵۰ درصد می‌باشد.

هر کد ملی (اشخاص حقیقی) صرفا امکان ثبت سفارش یک دستگاه خودرو را دارند و هر شناسنامه ملی (اشخاص حقوقی) مجاز به ثبت سفارش حداکثر سه دستگاه خودرو هستند.

اشخاصی که در عرضه‌های قبلی موفق به خرید خودرو شده اند و از ابتدای سال ۱۳۹۸ از شرکت‌های خودروسازی خودرو خریداری کرده اند نیز امکان ثبت سفارش دارند.

گفتنی است، سه شنبه هفته جاری ۱۰۰ دستگاه کامیون کمپرسی و کشنده فاو را در بورس کالا عرضه می شود که ۵۰ دستگاه آن کامیون کشنده نیمه تریلر فاو و ۵۰ دستگاه نیز کامیون کمپرسی فاو است.

فال حافظ امروز ۲۲ اردیبهشت با تفسیر زیبا و دقیق/شور شیرین منما تا نکنی فرهادم

چگونه از بانک کشاورزی ۱۹۰ میلیون تومان وام قرض الحسنه ۴% بگیریم؟

بیشتر بخوانید:

عرضه جدید کامیون کشنده فاو در بورس کالا – آذر ۱۴۰۱

ثبت دیدگاه

 • محمد

  تاریخ : ۲۰ - اردیبهشت - ۱۴۰۲

  خدا نان آنها را سنگ کند با این بهرام گران فروشی


 • منتظران ظهور

  تاریخ : ۲۱ - اردیبهشت - ۱۴۰۲

  نخرید نخرید نخرید متحد باشید ای مردم خوب ایران