• 20 / اردیبهشت 1402 / 9:29
  • شناسه خبر : 111247

خبرفوری| آغاز ثبت نام نوبت دوم طرح یکپارچه عرضه خودرو از امروز

­متقاضیان خرید خودرو می‌توانند از ۲۰ تا ۲۹ اردیبهشت با افتتاح حساب وکالتی به نام سازمان حمایت در نوبت دوم این طرح در سامانه یکپارچه عرضه خودرو ثبت نام کنند.

­متقاضیان خرید خودرو می‌توانند از ۲۰ تا ۲۹ اردیبهشت با افتتاح حساب وکالتی به نام سازمان حمایت در نوبت دوم این طرح در سامانه یکپارچه عرضه خودرو ثبت نام کنند.
فرآیند ثبت نام نوبت دوم طرح یکپارچه عرضه خودرو از امروز چهارشنبه (۲۰ اردیبهشت) آغاز می‌شود.

به گزارش اول فارس ، بدین ترتیب متقاضیان خرید خودرو از طریق سامانه یکپارچه عرضه خودرو می‌توانند از تاریخ ۲۰ تا ۲۹ اردیبهشت با مراجعه به بانک‌های عامل نسبت به افتتاح حساب وکالتی به نام سازمان حمایت به مبلغ ۱۰۰ ‪میلیون تومان اقدام کنند و پس از زمان مذکور از تاریخ ۳ تا ۱۳ خرداد مرحله انتخاب خودرو توسط متقاضیان آغاز می‌شود ثبت نام کنندگان خودرو‌های وارداتی و افرادی که در طرح نخست تخصیص خودرو در سامانه یکپارچه ثبت نام کرده اند در صورت انصراف می‌توانند در این طرح ثبت نام کنند.

در مرحله دوم عرضه خودرو در سامانه یکپارچه خودروسازان محصولات خود را عرضه خواهند کرد همچنین ممکن است اولویت دریافت برخی محصولات پرتقاضا به سال ۱۴۰۳ موکول شود.

در نوبت اول عرضه خودرو در طرح یکپارچه عرضه خودرو در اسفند ماه سال ۱۴۰۱ حدود ۹۰۰ هزار متقاضی خرید خودرو شرکت کردند که بیش از ۸۰۰ هزار نفر از این متقاضیان، خواستار خرید خودرو از ایران خودرو بودند بنابراین نوبت تحویل خودرو آن‌ها به ۱۴۰۳ موکول شد که وزارت صمت در راستای اصلاح زمان تحویل به این متقاضیان، امکانی را فراهم ساخت تا این متقاضیان نسبت به تغییر نوع خودرو اقدام کنند و بتوانند خودرو خود را امسال تحویل بگیرند.

ضوابط جدید خرید و فروش انواع سکه در طلافروشی ها

بیشتر بخوانید:

آغاز ثبت نام ۲۱ محصول سایپا ، فردا موتور ، مدیران خودرو و کرمان موتور
روش و شرایط ثبت‌نام متقاضیان خودرو مرحله دوم طرح یکپارچه عرضه خودرو
اصلاحیه جدید اولین پیش فروش محصولات ایران خودرو از طریق سامانه یکپارچه

ثبت دیدگاه